Jakušonoks atteicies no Drākes gaļasmašīnas

3 komentāri

Viens no TV3 šova ”Vakariņas četratā” amizantākajiem brīžiem tika piedzīvots, kad sabiedrības dāma un pareiza dzīvesveida eksperta Elita Drāke, būdama veģetāriete, balvā laimēja gaļas maļamo mašīnu. ”Es dāvināšu, Normund, tev un ”Četriem baltiem krekliem”,” ko iesākt ar laimestu, nekavējoties TV ekrānā paziņoja Elita. Tagad kļuvis zināms, ka virtuves ierīci piemeklējis cits liktenis.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj pazīstamā veselīga dzīvesveida speciāliste un skaistumkonkursu organizētāja Elita Drāke, uzaicinājumam dalībai TV3 vakariņu šovā piekritusi, jo vēlējusies dalīties savās zināšanās.

”Es neuzskatu, ka šīs zināšanas der visiem, bet kādai daļai Latvijas iedzīvotāju tās noteikti varētu noderēt. Tādēļ ka tas, ko es praktizēju, nav nekas neiespējams un dārgs, bet tiešām var uzlabot gan veselību, gan dzīves kvalitāti, runājot par ēšanu un lietām, ar ko es nodarbojos, kas man palīdzējušas virzīties dzīvē,” atklāj Elita.

Viņa priecājas, ka iecere dalīties savā dzīves pieredzē un gudrībās ir attaisnojusies.

”Raidījumu redzējuši ļoti daudzi cilvēki. Tāda atsaucība un uzmanība man sen nav bijusi. Galvenais, ka cilvēkiem ir patikuši man ieteikumi. Tāpat skatītājiem patikusi krāsu terapija. Daudzi nebija iedziļinājušies, ka krāsām un svecēm ir nozīme. Cilvēki pat citē mani. Tas viss ir ļoti forši,” atzīst Drāke.

Veselīga dzīvesstila eksperte norāda, ka piedalīties šādā TV šovā nav viegli, jo uz savas ādas bijis jāizjūt gan tas, ka visu dienu jāstaigā ar mikrofonu, gan arī ik uz soļa sekojošās kameras.

Elita tomēr akcentē, ka, filmējoties projektā, pozitīvā bijis ievērojami vairāk: ”Visas četras dienas bija interesantas, braukt ciemos un būt kopā ar svešiem cilvēkiem, kā tas bija mūsu gadījumā, bija jauki. Tas ir viens no skaistākajiem šoviem manā dzīvē. Tas bija gan emocionāli bagāts, gan vērtīgs, gan varēja daudz ko uzzināt. Esmu negaidīti pārsteigta, ka šis notikums šogad iegājis kā lielā notikumā.”

Vakariņu šova skatītājiem veselīga dzīvesveida speciāliste atgādina:

Elita Drāke

Elita Drāke
Veselīga dzīvesveida eksperte

”Mana dzīves jēga nav ēst, es neesmu nākusi uz zemes paēst. Es ēdu tādēļ, lai dzīvotu un izdzīvotu. Es varbūt neēdu tik garšīgi, es ēdu pārāk pareizi un veselīgi, kas nesasaucas ar latviešu ēdienkarti. Daudziem man zināmiem latviešiem jēga ir labi paēst, es salīdzinoši ar citiem ēdu ļoti maz. Gatavošana man ir vairāk kā rituāls.”

Būdama veģetāriete, Drāke par TV3 vakariņu šovā laimēto gaļasmašīnu pasmaida un ir gandarīta, ka beidzot ierīce nonākusi pareizajās rokās.

”Tas ir gan komiski, gan smieklīgi, jo man mājās vispār nav nekādas īpašas virtuves tehnikas. Man ir mammas dāvināta sulu spiede un blenderītis, jo es ēst gatavošanai laiku netērēju – es neko necepu un nešmorēju.

Ja man prasītu, ko es gribētu gaļasmašīnas vietā, man pat nebūtu viedokļa. Varbūt par tējkannu es būtu vairāk priecīga nekā par gaļasmašīnu, jo manā dzīvē tai nav nozīmes. Šī gaļasmašīna ir ar piecām funkcijām, bet ne es ikdienā tik daudz gatavoju, ne arī rīkoju lielas svinības.

Mana pirmā reakcija bija, nevis, ka tā ir gaļasmašīna, bet ko tagad ar to darīt, jo liekas mantas turēt mājās man nepatīk. Dažreiz es varētu kotletes cept dēlam un ziemā sev kartupeļu pankūkas, bet ne jau tāpēc mašīna jātur mājās,” saka ezotērikas eksperte.

Drāke uzsver, ka šovā nav piedalījusies uzvaras dēļ un laimestu piedāvāt mūziķim un kluba ”Četri balti krekli” saimniekam Normundam Jakušonokam bijusi tā mirkļa emocija.

”Normundam jauna tehnika ”Četros baltos kreklos” varbūt noderētu. Bet no viņa puses nebija nekādu emociju, intereses, un viņš noignorēja manu piedāvājumu. Varbūt viņš to uztvēra kā joku vai arī viņam tāda mašīna nav vajadzīga.

Man nepatīk mantas, kas man nav vajadzīgas, pat, ja tās ir vērtīgas. Man nav žēl tās dāvināt labiem cilvēkiem. Šī gaļasmašīna ir tikusi manu brīnišķīgo krustmeitu ģimenē, kur ir trīs bērni un svētdienās tiek gatavotas pusdienas, kā tam normāli būtu jābūt ģimenēs ar bērniem. Labāk, lai tā ir noderīga kādā skaistā virtuvē, nekā stāv kastē manā mājā.

Gaļasmašīna izkrita kosmiskam līdzsvaram starp dalībniekiem un skatītājiem. Es varēju laimēt jebko, bet nē, es izvelku gaļasmašīnu. Tad es sapratu, ka starp mums un skatītājiem ir enerģētiskā bumba. Mēs viņu izdzīvojām, bet skatītāji dubultā vēlreiz saņēma,” gaļasmašīnas stāstu noslēdz Drāke.