1 komentārs
Izspēlē šo spēli un atklāj latgalieti sevī!

Līdz ar fantastiski jaukā raidījuma “Atklāj Latgolu kopā ar Kristapu Rasimu” aizsākšanos, Skaties.lv piedāvā izspēlēt interaktīvu spēli “Atklāj latgalieti sevī”! Viss ir ļoti vienkārši – atbildi uz sagatavotajiem jautājumiem pēc saviem ieskatiem un pārliecinies, ka, arī būdams kurzemnieks vai vidzemniece, kāda kripata latgalieša ir arī Tevī!

Latgale ir skaists un bagāts novads, un to jaunā raidījumā visiem parādīs aktieris un mūziķis, īstens Latgales patriots un visādi citādi foršs cilvēks Kristaps Rasims. Skaties raidījumu “Atklāj Latgolu ar Kristapu Rasimu” no 26. septembra katru otrdienu plkst. 21.10 kanālā “LNT” un video portālā “TVPlay”!

Atklāj latgalieti sevī!

1/15

Kuru no šiem karogiem uzlūkojot, Tava sirds sāk sisties straujāk?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl