Izspēlē šo spēli un atklāj latgalieti sevī!

1 komentārs
Izspēlē šo spēli un atklāj latgalieti sevī!

Līdz ar fantastiski jaukā raidījuma “Atklāj Latgolu kopā ar Kristapu Rasimu” aizsākšanos, Skaties.lv piedāvā izspēlēt interaktīvu spēli “Atklāj latgalieti sevī”! Viss ir ļoti vienkārši – atbildi uz sagatavotajiem jautājumiem pēc saviem ieskatiem un pārliecinies, ka, arī būdams kurzemnieks vai vidzemniece, kāda kripata latgalieša ir arī Tevī!

Latgale ir skaists un bagāts novads, un to jaunā raidījumā visiem parādīs aktieris un mūziķis, īstens Latgales patriots un visādi citādi foršs cilvēks Kristaps Rasims. Skaties raidījumu “Atklāj Latgolu ar Kristapu Rasimu” no 26. septembra katru otrdienu plkst. 21.10 kanālā “LNT” un video portālā “TVPlay”!

Atklāj latgalieti sevī!

1/15

Kuru no šiem karogiem uzlūkojot, Tava sirds sāk sisties straujāk?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl