2 komentāri

Lielais svētdienas šovs Izklausies redzēts atkal ir klāt! Pirmais raidījums ir arī šova dalībnieku debija šāda veida projektā. Kā viņiem veicās pirmajā priekšnesumā un par ko viņi pārtapa? Seko līdzi Skaties.lv!

Dziedātājam un trompetistam Andrim Ābelītem pārvērtību loze bija kritusi par labu leģendārajai grupai Queen, kā rezultātā viņš pārtapa par pašu Frediju Merkūriju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā bijušajam grupas Labvēlīgais tips mūziķim veicās ar vizuālajām pārvērtībām, bet vēl interesantāk – vai viņam izdevās ”turēt līdzi” Merkūrija spēcīgajam vokālam?

FOTO

VIDEO

TOP komentāri

 • Ilona Niedre
  +7 +7 0

  Ilona Niedre

  Manuprāt, pēc šī džekam būtu jānolien pazemē vai jāmaina vārdu, lai turpinātu dzīvi virszemē :P
 • Iveta
  +2 +2 0

  Iveta

  Dziesmai cits skanējums un tēls neatbilda.Gaidīts tika daudz daudz vairāk!Fredij, šajā dziesmā mēs Tevi neglābjami pazaudējām..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl