Stafecka košās kleitās jūtas kā atvērta grāmata

Komentāri

Dziedātāja un šova Izklausies redzēts dalībniece Antra Stafecka ikdienā galvenokārt tērpjas melnā, bet uz skatuves gan atļaujas pavisam košas krāsas. ”Es tikai ceru, ka man nekad netrāpīsies dzeltenā,” sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj dziedātāja.

”Melna krāsa man vienmēr bijusi ļoti mīļa. Un ne jau tāpēc, ka es esmu drūmi noskaņota,” smej dziedātāja. ”Vienkārši es melnā krāsā jūtos ļoti labi. Es jūtos stabili. Košas drēbes man liek justies kā atvērtai grāmatai. Ja esmu melnās drēbēs, esmu savā komforta zonā,” atklāj dziedātāja, kura spilgtās krāsas izmanto tikai aksesuāros.

FOTO: Antra Stafecka uz skatuves un dzīvē

Jautāta, kā kāpšana uz skatuves liek izvērtēt apģērba toni, Antra atzīst, ka skatuve ir nedaudz cits stāsts. ”Uz skatuves es ļoti reti, starp citu, kāpju melnā. Skatuvei man ir ļoti daudz krāsas – gan sarkanā, gan rozā, gan zaļa, gan zila, arī balta. Tikai dzeltenu gan negribu savā dzīvē. Es ceru, ka man netrāpīsies,” smej dziedātāja.

”Ja vēl runājam par Izklausies redzēts, kas ir pārtapšanas šovs, līdz ar to loģiski, ka no savas komforta zonas jāizkāpj. Melnā krāsa man ir svarīga ikdienā, bet uz skatuves – ak, Dievs – es varētu vilkt, ko es gribu, ja godīgi,” atzīst Antra.

FOTO: Antra Stafecka šovā Izklausies redzēts

Dziedātāja Antra Stafecka līdz šim šovā Izklausies redzēts iejutusies dziedātāju Kailijas Minogas, Riannas, Noras Bumbieres un Šenaijas Tveinas tēlos.

VIDEO: Antra Stafecka šovā Izklausies redzēts atveido Noru Bumbieri

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl