Komentāri
RETROSPEKCIJA: košās Agneses Rakovskas pārvērtības šovā Izklausies redzēts
Publicitātes foto

Jau svētdien, 27. septembrī, kanāla TV3 skatītāji būs liecinieki rudens, iespējams, gaidītākajam notikumam – sāksies šova Izklausies redzēts otrā sezona. Portāls Skaties.lv saviem lasītājiem piedāvā atskatu uz to, kā izskatījās šova pirmās sezonas dalībnieki.

Linda Perija, Kid Rock, The Cranberries soliste Doloresa O’Roirdana un daudzi citi – Agneses Rakovskas stāsts šovā Izklausies redzēts bija diezgan pārliecinošs, un ne velti nopelnīta vieta finālā. Taču tur viņai nācās piekāpties šova uzvarētājam Ralfam Eilandam un Samantai Tīnai.

Lūk, turpmāk redzamajā fotogalerijā piedāvājam aplūkot, kā tad grupas Triānas parks soliste izskatījās cauri laikam šovā Izklausies redzēts, kā arī ieskats grimētavā, kā tad mūziķe tika gatavota lielajiem uznācieniem.

FOTO

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl