9 komentāri

Šova Izklausies redzēts vadītāja Laura Reinika neveiklais izskrējiens raisa “apcelšanos” žūrijas starpā.

Šova Izklausies redzēts pusfinālā dalībnieku priekšnesumi lika aizrauties elpai gan žūrijas locekļiem, gan skatītājiem. Viena no vārda tiešajā nozīmē spilgtākajām šā vakara dalībniecēm bija Ieva Pļavniece, kura atveidoja amerikāņu dīvu Laizu Minelli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pļavnieces uzstāšanās laikā bez uzmanības nepalika arī šova vadītājs Lauris Reiniks, kurš priekšnesuma vidū uzskrēja uz skatuves, domājot, ka dziesma jau izskanējusi. Lai gan no žūrijas locekļa Laura Subatnieka Reiniks saņēma aizrādījumu par ”neveiklu uzskriešanu numura vidū”. Pati Pļavniece, kurai ar Laizu Minelli reiz bijis acu kontakts, atzina, ka, atveidojot šo skatuves mākslinieci, zināmā mērā piepildījies viņas sapnis. Arī Subatnieks norādīja, ka piedalījies viņa sapnis – ”Lauris ne tur izskrēja”. Savukārt Janai Duļevskai paticis Reinika neveiklais uzskrējiens. ”Tas bija piedeva šim priekšnesumam,” viņa norādīja. ”Lauri, piedod, bet arī man patika,” atzina pati priekšnesuma galvenā dalībniece.

FOTO: Ievas Pļavnieces košākais tēls šovā Izklausies redzēts

VIDEO: Ieva Pļavniece jeb Laiza Minelli

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl