3 komentāri

Aktieris, seriāla UgunsGrēks zvaigzne Kristaps Rasims šīs nedēļas šovā Izklausies redzēts bija sarūpējis īpaši krāšņu un greznu priekšnesumu.

Rasims šonedēļ pārtapa par krievu aktieri Leonīdu Kuravļovu ar visu no tā izrietošajām sekām. Pirms priekšnesuma viņš žūrijas pārstāvjus apgādāja ar izsmalcinātiem ēdieniem un bagātīgām rotām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es nenormāli mīlu krievu kultūru. Bet nepārprotiet, ne jau visu, ko piedāvā mūsu lielā kaimiņzeme. Kā var nemīlēt Puškinu, Dostojevski un Bulgakovu, kurš arī bija galvenais vaininieks šai filmai?” atzina Rasims.

FOTO

VIDEO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl