1 komentārs

Straujiem soļiem pietuvojies novembris un arī šova Izklausies redzēts sestais raidījums, kurā astoņi Latvijā labi zināmi mākslinieki cenšas pēc iespējas precīzāk atveidot citas Latvijas, kā arī ārzemju zvaigznes.

Atim Zviedrim šīs nedēļas uzdevums nav bijis no vieglajiem – viņam nācās ”upurēt” kāju spalvas, aizkrāsot tetovējumus, uzvilkt augstpapēžu kurpes un uzklāt biezu kārtu grima. Un tas viss, lai pārtapu par pasaules sekssimbolu Merilinu Monro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai pēc iespējas labāk iejustos seksa dievietes tēlā, Zviedris mājās iegādājies gan kleitu, gan augstpapēžu kurpes, ar kurām ikdienā pārvietojies, trenējot savu stāju. Mūziķa draudzene viņa pūliņus novērtē atzinīgi.

FOTO

VIDEO

TOP komentāri

  • Daiga
    0 0 0

    Daiga

    Ir jau grūti novērtēt un salikt tos punktus, bet Atis kaut kā pa leju vien dzīvojas - tāds kā peramais zēns kopā ar Andri Ābelīti šajā šovā. Atim šī reize bija ļoti laba! Grūti pateikt, kam nebija laba, bet šoreiz es viņu ieliktu trijniekā pie Andra kā pirmā un tad vēl nez' vai Elzai vai Atim liktu otro vietu. Bija tiešām labs priekšnesums! Šoreiz par vērtējumiem drusku "sacepos", tāpēc pirmo reizi rakstu komentārus. :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl