Zviedrim pirms izgājiena dreb kājas, bet Pļavniece dzer ūdeni

Komentāri

Svētdienas vakarā bija sava veida svētki, jo TV3 ekrānos otro sezonu varējām baudīt šova Izklausies redzēts pirmo koncertu. Kā šovs un visi astoņi tā dalībnieki izskatās no aizkulišu puses, kā allaž, vēroja Bez Tabu filmēšanas grupa.

Pirms doties uz skatuvi, Elza Rozentāle graciozi pozē fotokamerām. Ieva Pļavniece, domājot par slaido augumu un veselību, iztukšo jau kuro ūdens pudeli, bet Atis Zviedris, atdarinot Bruno Marsa kustības, nemitīgi pieslīpē dejas soļus. Viņš atzīst, ka pirms kāpšanas uz skatuves ir pamatīgi uztraucies un pat aizmirsis dziesmas formu. “Ir riktīgas auzas, bet labi būs,” smej mūziķis, kuram traucējot uzkrāsotās lūpas un neierastā grima kārta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mūziķis Andris Ābelīte, kurš šova pirmajā raidījumā iejutās Fredija Merkūrija tēlā, nolēmis atlaist ūsas. “Pēc tām pāris reizēm, kad es piemērīju, man patīk. Varbūt tas tagad nāks modē,” saka Ābelīte.

 

Visi kā viens šova dalībnieki atzīst, ka grūtākais esot ne tik daudz vizuāli līdzināties solistam, kuru atveido, bet izprast, ko pašam varonim dziesma nozīmē, un šo ideju nodot skatītājam.

Seriāla UgunsGrēks zvaigznei Kristapam Rasimam ir vairāki favorīti, un viens no tiem – Elza Rozentāle -, kura plūca laurus šova atklāšanā. Pats Kristaps neslēpj apmierinātību, ka ierindojies uzreiz aiz Elzas.

Vairāk skaties video!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl