2 komentāri

Izklausies redzēts otrās sezonas otrais radījums ir klāt, un uz skatuves jau kāpis pirmais mākslinieks – Kristaps Rasims, kurš šoreiz atveidoja Žoržu Siksnu.

Ja pagājušajā reizē seriāla UgunsGrēks aktierim bija pat jāmaina sejas krāsa, šoreiz viņš iejutās leģendārajā pašmāju dziedonī Žoržā Siksnā, izpildot vienu no viņa atpazīstamākajiem skaņdarbiem Muļķe sirds. Arī šoreiz turpinājās slavinājumi no žūrijas puses, atstājot sajūtu, ka viņiem ļoti patika priekšnesums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

VIDEO

TOP komentāri

  • Skatitaja
  • Jānis Lulle
    0 0 0

    Jānis Lulle

    Man gan liekas aktierim vairāk piestāvētu kāda dziesma no Imanta Skrastiņa repertuāra, piem. " Kamolā tinēja" vai " Es mīlu Tevi tā, kā priede aug ( krievu versijā - " Starinnije časi," dziedāja A. Pugačova)." Žoržam Siksnam tonis tomēr ir augstāks.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl