Zināma šova Izklausies redzēts pirmā dalībniece!

4 komentāri
Zināma šova Izklausies redzēts pirmā dalībniece!
Foto: LETA

Kā, iespējams, ievēroja kvēlākie fani, šova Izklausies redzēts veidotāji jaunās sezonas dalībniekus tur stingrā noslēpumā. Žurnālam TV Jaunā sezona ir ekskluzīva iespēja atklāt pirmo pārstāvi. Tā būs dziedātāja Antra Stafecka.

Laikā, kad rādīja pirmo šova sezonu, gaidīju savu otro bērniņu, tāpēc cits nekas neatlika, kā pie televizora čīkstēt – ai, kā arī gribētu tādā piedalīties,” žurnālam TV Jaunā sezona neslēpj Antra Stafecka. Tāpēc loģiski, ka šovasar, tālruņa klausulē izdzirdot jautājumu, vai vēlētos piedalīties šova otrajā sezonā, Antra nedomājot priecīga iespiedzās, ka jā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Tikai pēc pauzes pārņēmis uztraukums, kas, šovam tuvojoties, nemazinās. “Katrs dziedātājs ir piedalījies skolas popielā vai karaokē, grozījies spoguļa priekšā, kādu tēlojot – ar to savu karjeru esam sākuši,” jautāta, vai nācies atveidot citus dziedātājus, bilst Antra. Tiesa, uzstāties uz šova skatuves būs krietni grandiozāk par mēģinājumiem spoguļa priekšā, un dziedātājai no tā mazliet bail. Turklāt, zinot, ka šādā šovā mēdz piedalīties arī aktieri, kas dažkārt vokālās nepilnības spēj lieliski nomaskēt aiz prasmes parodēt, jābūt gatavai uz spraigu sacensību.

“Viss, kas sākās ar vārdu šovs, nozīmē, ka tevi redz milzīga publika. Tāpēc bailes izgāzties nav mazas…,” neslēpj Antra.

FOTO no šova Izklausies redzēts pirmās sezonas

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl