Vai gribi būt slavens? Piesakies Izskaties redzēts!

21 komentārs
Vai gribi būt slavens? Piesakies Izskaties redzēts!
Foto: Toms Norde/Skaties.lv

Ir noslēgusies aktivitāte Izskaties redzēts, kuras laika jebkurš varēja pārtapt par kādu no slaveniem mūziķiem. Paldies visiem par dalību!

Ir noslēgusies aktivitāte Izskaties redzēts, kuras laikā visi, kuri saredzēja līdzību ar kādu slavenību, varēja nofilmēt uzstāšanos atveidojot konkrēto slavenību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video tika publicēti ziņu un izklaides portālā Skaties.lv, kur  ikviens varēja balsot par, viņaprāt, labāko video. Tāpat visus priekšnesumus vērtēs šova Izklausies redzēts kompetentā žūrija. Skatītāju balsojums (50%) + žūrijas vērtējums (50%) noteiks konkursa uzvarētāju. Tas, kurš iegūs 1. vietu, laimēs unikālu iespēju piedalīties šova Izklausies redzēts fināla tiešraidē visai savai klasei!

Skaties.lv sazināsies ar uzvarētājiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl