15 komentāri
Vai esi līdzīgs zvaigznei? Piedalies Izklausies redzēts konkursā!
Foto: Toms Norde/Skaties.lv

Konkurss ir noslēdzies! Paldies visiem par dalību un balsošanu.

Uzzini, kas uzvarēja konkursā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vaicāsi, kas tev jādara? Tātad – tas viss ir gana vienkārši un aizraujoši.

Mēdz teikt, ka katram cilvēkam pasaulē ir līdzinieks, un, iespējams, tieši tu esi līdzīgs kādai labi pazīstamai zvaigznei. Pat ja līdzība būtu jāizdomā, vienmēr var uzlikt parūku, brilles, piekrāsot degunu vai uzlikt ūsas, un zili brīnumi – tu esi pārtapis vai pārtapusi par zvaigzni!

Izdomā, kurai Latvijas vai pasaules zvaigznei, politiķim, sportistam esi vai gribētu būt līdzīgs, nofotografē sevi un sūti bildi mums, Skaties.lv!

Kā es varu piedalīties konkursā?

Kā minēts, iespējams, no dabas esi līdzīgs kādai sabiedrībā atpazīstamai personai. Iespējams, tu esi kādas slavenības fans un gribētu tai līdzināties. Jebkurā gadījumā – nofotografē sevi tā, lai maksimāli līdzinātos slavenībai. Tu drīksti pūderēties, pārģērbties – darīt vienalga ko, kas tevi padarītu līdzīgu zvaigznei. Taču, iespējams, ka tu jau tāpat esi līdzīgs vai līdzīga!

Kad bilde uzņemta, aizpildi turpmāk redzamo anketu. Ieraksti vārdu un uzvārdu, tālruņa numuru un e-pastu, obligāti pievieno bildi un īsi (100 zīmes) apraksti, kam esi līdzīgs vai līdzīga. Spied SŪTĪT! Tad mēs būsim saņēmuši tavu pieteikumu!

Kā vērtēs bildes?

Bildes vērtēs Skaties.lv lasītāji, balsojot par bildi. Proti, spiežot uz īkšķīti, cilvēki teiks – hei, forša bilde, tu tiešām esi līdzīgs! Arī tu varēsi balsot par citiem konkursa dalībniekiem! Bilde, ko iesūtīsi, būs atrodama šā teksta beigās.

Vai būs kādas balvas?

Jā, bet, protams! Balvas būs! Pirmkārt, konkursa uzvarētājs tiks pie absolūti ekskluzīviem diviem ielūgumiem uz Izklausies redzēts fināla raidījuma tiešraidi, kad tiks noskaidrots šova uzvarētājs. Tu redzēsi, cik trauksmaini norit šovs klātienē, un, ja zvaigznes būs lēmušas, varēsi arī ieskatīties aizkulisēs un pats ieraudzīt, kā norit šova brīnumainās pārvērtības.

Otrkārt, trīs veiksmīgākie konkursa dalībnieki tiks tiks apbalvoti ar Joker kluba dāvanu kartēm! 1.vieta saņems dāvanu karti 120 eiro vērtībā, 2. vieta saņems dāvanu karti 100 eiro vērtībā, bet trešā vieta varēs saņemt dāvanu karti 60 eiro vērtībā.

Konkurss beigsies nedēļu pirms Izklausies redzēts fināla raidījuma beigām – 22. novembrī!

Pamēģini – varbūt veiksme uzsmaidīs tieši tev!

Anketa

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl