6 komentāri
Šovā Izklausies redzēts pirmo uzvaru izcīna Ieva Pļavniece
Foto: Toms Norde

Šovs Izklausies redzēts savā otrajā sezonā jau nosoļojis gandrīz pusi un savā ceturtajā raidījumā pārsteidza daudzus. Lai arī cik lieliski priekšnesumi nebūtu katram no dalībniekiem, ļoti pārliecinošu uzvaru šovakar izcīnīja aktrise Ieva Pļavniece, kura izpildīja ļoti emocionālo dziesmu no filmas Malholanda ceļš – Llorando (Crying).

Kā iepriekšējais, tā arī šis uznāciens žūrijas locekļiem sagādāja galvassāpes, taču labā nozīmē, jo ar katru šova Izklausies redzēts sēriju dalībnieki kļūst arvien pārliecinātāki un drošāki par saviem priekšnesumiem. Taču ne tikai viņiem, bet arī dalībniekiem bija jādod savs vārds, bet arī šajā komponentā šovakar nebija īpašu pārsteigumu un uzvarētājs bija skaidrs diezgan drīz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aktrise Ieva Pļavniece pārsteidza visus un a cappella izpildīja ļoti emocionālu dziesmu – Rebekas Delrio dziedāto Llorando (Crying), kas filmā Malholanda ceļš aizkustinājusi miljonus.

FOTO

TOP komentāri

 • Radeks
  +4 +4 0

  Radeks

  Interesanti,ka šo dziesmu Ieva bija izpildījusi 2013.gadā!
  Un šoreiz viņai atkal trāpījās!
 • Laila
  +3 +3 0

  Laila

  Izskatās,ka šovā izpildāmo izloze nav nemaz izloze,bet gan jau iepriekš sadalīta"izvēle".
 • mansata

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl