Šovā Izklausies redzēts otro uzvaru izcīna Auzāns

6 komentāri
Šovā Izklausies redzēts otro uzvaru izcīna Auzāns
Foto: Toms Norde

Pārsteigums vai nē – tas nu ir fakts! Jānis Auzāns, kurš šovakar lieliski iejutās pretējā dzimumā, attēlojot grupas Blondie līderi Debiju Hariju, izcīnīja pelnītu uzvaru šova Izklausies redzēts piektajā raidījumā.

Lai gan pēc pirmajām šova sērijām daudzi par absolūtiem favorītiem izvirzīja divus citus dalībniekus – Elzu Rozentāli, kas šovakar iejutās operas tenora Jāņa Sproģa tēlā, un Kristapu Rasimu, kurš visus pārsteidza ar lielisku priekšnesumu, attēlojot krievu aktieri Leonīdu Kuravļovu, pirmais no šīs sezonas Izklausies redzēts dalībniekiem, kuram izdosies divreiz izcīnīt uzvaru, ir dziedātājs Jānis Auzāns. Viņam šoreiz bija ļoti īpašs priekšnesums, jo no vīriešu kārtas pārstāvjiem tikai Andris Ābelīte otrajā sezonā bija attēlojis sievieti, – Auzāns šovakar bija ģērbts kā garkājaina blondīne, un viņš izpildīja grupas Blondie leģendāro Heart of Glass.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī šoreiz šova žūrijai nebija vienkāršs uzdevums, taču beigu beigās uzvaru izcīnīja tieši Auzāns. Kā aizritēja šā vakara šovs, skaties fotogalerijā!

FOTO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl