Skaties Izklausies redzēts!

23 komentāri

Šova Izklausies redzēts pirmais raidījums un tiešraide ir beigusies! Seko līdz šova jaunumiem un aizkulisēm Skaties.lv, un gaidām nākamo šova raidījumu jau nākamajā svētdienā, plkst. 20.00 TV3 un Skaties.lv. Atcereis – balsot par Izklausies redzēts dalībnieks vari visu nākamo nedēļu, līdz nākamā raidījuma sākumam!

Lielais svētdienas šovs Izklausies redzēts atkal ir klāt, un jau plkst. 20.00 sāksies šova zvaigžņotā parāde! Skaties šovu TV3 un šeit, portālā Skaties.lv! Un atceries – tieši Skaties.lv tu varēsi nobalsot par savu favorītu, kā arī uzzināt ekskluzīvus šova aizkulišu jaunumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nākamos desmit svētdienas vakarus talantīgi dziedātāji un mākslinieki mūs priecēs, atveidojot Latvijas mūzikas zvaigznes un pasaulslavenus mūziķus. Skaties.lv tev piedāvā ne tikai šova tiešraides katru svētdienas vakaru, bet arī šova dalībnieku priekšnesumus, to, kā viņi pārtapa par slavenām mūzikas zvaigznēm, ekskluzīvus stāstus stāstīs īpašais korespondents Skaķītis. Turklāt ne tikai žūrija, bet arī tu vari balsot par, tavuprāt, foršāko šova dalībnieku. Tas Izklausies redzēts dalībnieks, kurš saņems Skaties.lv skatītāju balvu!

Nobalso un atbalsti savu favorītu!

Šova dalībnieki

Pirms katra šova krīt noslēpumainības plīvurs – kas tad būs dalībnieki! Tātad – šajā Izklausies redzēts piedalīsies. Divas dalībnieces jau nesen noskaidrojām – tā ir mūziķe Antra Stafecka un aktrise Ieva Pļavniece. Viņām šovā pievienosies arī džeza dziedātāja Elza Rozentāle, mūziķi Jānis Auzāns, Andris Ābelīte, bijušais Talantu fabrikas dalībnieks un kādreizējā Radio Star FM ētera personība Atis Zviedris, dziedātāja un šova Koru kari dalībniece Annija Putniņa, seriāla UgunsGrēks zvaigzne, Jezupa lomas atveidotājs Kristaps Rasims.

Balso

Kā jau minēts, arī tu vari balsot. Balsot vari ne tikai šova laikā, bet arī pēc tam – līdz nākamajai svētdienai, kad iepriekšējas nedēļas balsojuma rezultāti sasummēsies, bet balsojums sāksies no sākuma!

Kas jādara? Viss vienkārši. Spied šeit, reģistrējies ar Facebook vai Draugiem sociālo tīklu profilu un nobalso par savu favorītu. Ja tev patīk divi, trīs vai četri dalībnieki, vari nobalsot par viņiem visiem!

Piedalies arī tu!

Skaties.lv arī tev piedāvā piedalīties Izklausies redzēts šovā.  Ja tu esi kādas slavenības fans un gribētu tai līdzināties – nofotografē sevi tā, lai maksimāli līdzinātos slavenībai. Tu drīksti pūderēties, pārģērbties – darīt vienalga ko, kas tevi padarītu līdzīgu zvaigznei. Taču, iespējams, ka tu jau tāpat esi līdzīgs vai līdzīga!

Kad bilde uzņemta, aizpildi turpmāk redzamo anketu. Ieraksti vārdu un uzvārdu, tālruņa numuru un e-pastu, obligāti pievieno bildi un īsi (100 zīmes) apraksti, kam esi līdzīgs vai līdzīga. Spied SŪTĪT! Tad mēs būsim saņēmuši tavu pieteikumu! Citi varēs balsot par tavu bildi!

Konkursa uzvarētājs tiks pie absolūti ekskluzīviem diviem ielūgumiem uz Izklausies redzēts fināla raidījuma tiešraidi, kad tiks noskaidrots šova uzvarētājs. Tu redzēsi, cik trauksmaini norit šovs klātienē, un, ja zvaigznes būs lēmušas, varēsi arī ieskatīties aizkulisēs un pats ieraudzīt, kā norit šova brīnumainās pārvērtības.

Veiksmi!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl