2 komentāri
Prodigy, Nora Bumbiere un Vera Singajevska – kādos tēlos šovakar iejutīsies Izklausies redzēts dalībnieki!?
Foto: Toms Norde

Šovakar, plkst. 20:00 kanālā TV3 gaidāms šova Izklausies redzēts trešais raidījums, kurā, kā jau ierasts, atkal gaidāma pārtapšana un iejušanās citā ādā, turklāt arī jāliek lietā sava balss, lai pārliecinātu skatītājus un žūriju, ka tieši viņam izdevies vislabāk. Kamēr vēl gaidām rudens gaidītākā notikuma nu jau kārtējo uznācienu, portāls Skaties.lv piedāvā ieskatu, ko no dalībniekiem sagaidīsim šajā reizē.

Gaidāmas spilgtas uzstāšanās

Šī šova galvenais mērķis ir dalībniekam piešķirto tēlu pašām pēc iespējas tuvāk atdarināt gan ar savu balsi, gan izturēšanos, un šis vakars daudziem no Izklausies redzēts otrās sezonas būs liels pārbaudījums:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
 • seriāla UgunsGrēks zvaigzne Kristaps Rasims savu aktiermeistarību liks lietā, mēģinot attēlot elektroniskās mūzikas zvaigzni, grupas The Prodigy solistu Keitu Flintu;
 • ja pagājušajā raidījumā viņā bija Aija Kukule, tad šoreiz šīs sezonas, iespējams, lielākais pārsteigums Elza Rozentāle iejutīsies citas leģendāras dāmas tēlā. Viņa būs Vera Singajevska;
 • Atis Zviedris iejutīsies rokmūzikas leģendas Džonija Keša tēlā;
 • aktrise Ieva Pļavniece šoreiz būs grupas Texas soliste Ellija Makelraine;
 • dzimuma maiņu piedzīvos Andris Ābelīte, pārtopot par Sezāriju Evoru;
 • šova Koru kari dalībniece Annija Putniņa būs 70. gadu zvaigzne ASV Dollija Pārtone;
 • uz šī vakara skatuves gaidāma vēl viena leģendāra pašmāju personība – Nora Bumbiere;
 • Jānis Auzāns šovakar būs latviešu mūziķis un komponists Eduards Rozenštrauhs.

FOTO: spilgtākie mirkļi no šova Izklausies redzēts otrās sezonas

Kurš uzvarēs šovakar?

Ja pirmajā radījumā pārāka izrādījās šī šova uzlēcošā zvaigne Elza Rozentāle, arī otrajā raidījuma žūrija savas simptātijas atdeva šai dziedātajai, un tikai pēc tam, kad savas domas bija izteikusi žūrija, priekšā aizsteidzās Jānis Auzāns. Tas atvēl vietu intrigai – kas uzvarēs šovakar? To noskaidrosi, ja plkst. 20:00 ieslēgsi kanālu TV3 un turpināsi sekot līdzi šova Izklausies redzēts norisei.

TOP komentāri

 • Euro 2
 • euro
  0 0 0

  euro

  Vai tiešām nevar iztikt bez tā vecā garlaicīgā plikpaura reinika, nebūtu tā kā laiks dot atraktīvākiem cilvēkiem pastrādāt, kas māk pajokot, kas labi izskatās vai kaut kā tā cik var vilkt to blatņiku ??

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl