Komentāri

Lai gan dažas šova daiļā dzimuma pārstāves jau paspējušas iejusties vīriešu tēlā, pirmais drosminieks, kurš no vīriešiem to paveica, bija tikai šajā raidījumā, un tas bija Andris Ābelīte, kurš no žūrijas saņēma uzslavas.

Baskājainā dīva, kas mūžībā aizgāja pavisam nesen, 2011. gadā, – Sezārija Evora – nav no vieglākajiem izpildītājiem, kuru attēlot, taču Andrim Ābelītem tas izdevās lieliski, un arī žūrija veltīja labus vārdus viņa priekšnesumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

VIDEO

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl