55 komentāri

Neticami, tiešām neticami notikumi var notikt šovā Izklausies redzēts. Kristaps Rasims pēc priekšnesuma visas Latvijas priekšā tiešraidē publiski bildināja savu līgavu!

Pēc brīnišķīga priekšnesuma Kristaps Rasims kļuva mazliet melanholisks un vērsās pie savas līgavas, kas atradās skatītāju rindās. Viņš metās ceļos un darīja, kas vīrietim jādara savas mīļotās priekšā – lūdz viņas roku! Skaties video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par to, kā Kristaps Rasims nolēma bildināt savu draudzeni un ko viņš juta tajā brīdī, lasi rīt intervijā šeit, Skaties.lv.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Guna
  +44 +44 0

  Guna

  Cik ļoti mums visiem ir vajadzīgas patiesas, pozitīvas un tīras emocijas! Tas bija tik ļoti, ļoti aizkustinoši un jauki! Lai jums abiem ar Baibu viss izdodas!! Lielisks startējums visa šova garumā un pārizcils finišs!! Paldies!
 • Jana
  +36 +36 0

  Jana

  Nākotnes nebūs,ja visi turpināsim stigt savās negatīvajās emocijās.Mums no latgaliešiem būtu daudz ko mācīties.Prieks ka Latvijai ir par vienu skaistu pāri vairāk! Lai izdodas!
 • Viktorija Zvirbule
  +28 +28 0

  Viktorija Zvirbule

  Ja nepatīk neskaties tas ir skaisti ka kāds var sanemt drosmi un kaut ko tādu izdarīt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl