4 komentāri
Kādi mākslinieki šovakar sagaidāmi uz šova Izklausies redzēts skatuves?
Foto: Toms Norde

Novembra pirmā diena šogad iezīmējas ar to, ka kanālā TV3 gaidāma šova Izklausies redzēts jau sestā sērija, kurā, kā ierasts, tā dalībnieki pārsteigs ar vēl neredzētiem priekšnesumiem, taču – kādos tēlos tieši viņi šovakar iejutīsies?

Līdz šim esam redzējuši visdažādākos izpildītājus un mūziķus uz šīs sezonas skatuves – sākot ar rokenrola karali Elvisu Presliju un beidzot ar pašmāju skatuves leģendām, piemēram, Aija Kukule, Eduards Rozenštrauhs u.c. Arī šovakar muzikālā pasaule tiks pārstāvēta īpaši plaši, jo šovakar Jānis Auzāns būs Edgars Zveja, Antra Stafecka iejutīsies leģendārās vācu popgrupas Modern Talking viena no dalībniekiem – Tomasa Andersa – tēlā, seriāla UgunsGrēks zvaigzne Kristaps Rasims šovakar būs Ostins Pauerss, cita aktrise Ieva Pļavniece dziedās krieviski kā Ludmila Gurčenko, Annija Putniņa visus pārsteigs ar repa apvienības Vannila Ice priekšnesumu, Andris Ābelīte būs tenors Andrea Bočelli, Elza Rozentāle iejutīsies popdīvas Šēras tēlā, bet šo vakaru noslēgs Atis Zviedris kā Merilina Monro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kurš uzvarēs šovakar un iegūs 200 eiro savam atbalsta projektam? Noskaidro to, skatoties šova Izklausies redzēts sesto uznācienu!

FOTO: šova Izklausies redzēts otrā sezona

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl