10 komentāri

Vēl viens spilgts šā vakara priekšnesums izdevies Jānim Auzānam, kura galvu rotāja vēl šajā sezona neredzēta maska, kas viņam ļāva ļoti, ļoti līdzināties savam šodienas tēlam.

Eduards Rozenštrauhs noteikti būtu lepns par Auzāna priekšnesumu, ko ļoti atzinīgi arī novērtēja žūrija, un erudītais žūrijas loceklis Jānis Šipkēvics vecākais pat atzina, ka gandrīz vai asara notecēja, cik aizkustinoši tas bija. Beigās šova Izklausies redzēts vadītājs Lauris Reiniks pat aicināja četrotni akordeona pavadībā “uzvalsēt”, un arī pats laidās danci, pie rokas ņemot Antru Stafecku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

VIDEO

TOP komentāri

 • Brūnacīte
  +7 +7 0

  Brūnacīte

  Šovakar bija daudz labu dziesmu un izpildītāju , bet vislielākās simpātijas Zilajam lakatiņam un Jānim Auzānam. Šķita, ka patiešām dzied Rozenštrauhs. Malacis! Tā turpināt!
 • Ināra Klintsone
  +3 +3 0

  Ināra Klintsone

  Ļoti jauka ,mila izklaidējos programa.Lauris Reiniks vienmēr savos uzdevumu augstumos .Mīļš paldies! Mana laika Rozenštrauhs super super ,lai gan šorez visi bija fantastiski .
 • kristaps busulis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl