Komentāri
Izklausies redzēts otrais uznāciens – kurš šoreiz būs labākais?
Foto: Toms Norde

Pagājušajā nedēļā kanāla TV3 skatītāji beidzot savos zilajos ekrānos varēja vērot rudens gaidītāko notikumu – dziesmu šovu Izklausies redzēts, kur pirmā raidījumā sīvā cīņā par visiem pārāka izrādījas džeza un kabarē dziedātāja Elza Rozentāle, aiz sevis atstājot seriāla UgunsGrēks zvaigzni, Jezupa lomas atveidotāju Kristapu Rasimu. Taču, kurš šoreiz žūrijai un pašiem dalībniekiem iepatiksies visvairāk? Skaties jau šovakar, plkst. 20:00!

Elza Rozentāle  – sezonas lielākais pārsteigums! Vai tiešām?

Jau pēc trešā uznāciena, kad savu zvaigžņu stundu ar dziesmu Shout piedzīvoja Elza Rozentāle, no žūrijas puses, precīzāk, pagājušās sezonas uzvarētāja Ralfa Eilanda izskanēja frāze – tu esi šīs sezonas lielākais pārsteigums visai Latvijai. Vai viņa šovakar spēs noturēt šo latiņu, un ar kādu kompozīcija pārsteigs mūs visus šajā uznācienā? To noskaidrosim jau pavisam drīz!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: pirmā uznāciena spilgtākie mirkļi!

Kas būs šī vakara žūrijā?

Kā, iespējams, daudzi no jums zina, daži no pirmajā raidījumā redzētajiem žūrijas locekļiem nepaliks visu šovu, kā arī divi – tieši pretēji, ar mums būs līdz pat šova noslēgumam, taču, uzturot intrigu, paciešamies vēl mazliet. Tikai tiešraidē tiks atklāts, kas pamata divniekam pievienos šoreiz. Varam tikai pačukstēt, ka daudzi no jums šos cilvēkus daudz reižu jau būs manījuši TV ekrānos.

FOTO: ieskaties pirmā raidījuma aizkulisēs!

Rasims, Auzāns, Ābelīte, Stafecka…

Ir skaidrs, ka ar vienu uzstāšanos šajā šovā nekas nav izteikts, un sīvākie cīniņi uz skatuves vēl tikai priekšā. Kristaps Rasims, Jānis Auzāns, Andris Ābelīte, Antra Stafecka, Ieva Pļavniece, Annija Putniņa, Atis Zviedris – jebkurš no šiem varoņiem prot gan dziedāt, gan arī tēlot uz skatuves, tieši tādēļ turpini sekot līdzi šovam Izklausies redzēts, kā arī lasi jaunumus portālā Skaties.lv un esi tas, kurš uzzina jaunumus par un ap šovu pirmais!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl