Intars Busulis piedalīsies arī latviešu Izklausies redzēts

Komentāri
Intars Busulis piedalīsies arī latviešu Izklausies redzēts
Foto: LETA un ekrānuzņēmumi

Dziedātājs Intars Busulis šā gada sākumā krietni papildināja savu fanu loku, lieliski debitējot Krievijas televīzijas Pirmā kanāla šovā Izklausies redzēts, ko tur dēvē par Точь в точь. Rudens sezonā mūziķi redzēsim arī pašmāju šovā.

27. septembra vakarā pie TV skatītājiem nonāks šova Izklausies redzēts otrā sezona, kurā radošumā mērosies virkne sabiedrībā zināmu mūziķu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nu tapis zināms, ka pirmā raidījuma vakarā Izklausies redzēts studijā redzēsim arī Intaru Busuli. Tiesa gan, ne dalībnieka, bet gan īpašā žūrijas locekļa amatā.

Izklausies redzēts otro sezonu uzticēts vadīt populārajam dziedātājam Laurim Reinikam, bet pašu dalībnieku vārdi pagaidām tiek turēti noslēpumā.

FOTO

VIDEO

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl