Ieskaties, kā vakardienas uzvarētājs Jānis Auzāns pārtapa par sievieti!

Komentāri

Pirms raidījuma Izklausies redzēts piektā raidījuma šova aizkulisēs mūziķis Jānis Auzāns pirmo reizi pārtop par sievieti. Grimmētavā viņam tiek krāsotas ne tikai uzacis. “Vakar divas stundas skuvu savas rokas, arī to es darīju pirmo reizi, un rokām nagus es krāsoju pirmo reizi. Un uz 15 centimetru papēžiem es arī staigāju pirmo reizi,” smaidīdams stāsta dziedātājs, kurš vakar izcīnīja savu otro uzvaru šova jaunākajā sezonā.

Dziedātāja Antra Stafecka, tērpusies ādās, iejutās kanādiešu dziedātājas Alanas Mails tēlā, izpildot dziesmu Black Velvet. Antra atzīst, ka iejusties šajā tēlā bijis viens no grūtākajiem uzdeviem visa šova laikā. “Vairāk vai mazāk vokālās partijas dēļ, tas nav viegli, bet pēc sajūtas – es pati jau arī esmu nedaudz “ādīga”. Man patīk ādas bikses, ādas zābaki, ādas jakas, un tādā veidā es jūtos baigi labi!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Aktieris Kristaps Rasims uzskata, ka šo piecu raidījumu laikā iemācījies tikt galā ar visām grūtībām. “Vienkāršākais ir iebraukt viņa ideoloģijā, saprast, par ko viņš dzīvē cīnās, un tad ir viss – tad vairs grūtību nav. Tad, protams, sākam ar šo psihofizisko pusi, un tad forši, ja ir liels un plašs balss tembrs – tas baigi palīdz, bet tas pa lielam arī viss. Baigi forši, ka visu laiku raidījumā ir svētku sajūta,” stāsta pats aktieris.

Kā jūtas žūrijas dalībnieki, kā arī tie, kas šim šovam jau vienreiz izgājuši cauri, skaties raidījuma Bez Tabu sagatavotajā materiālā!

VIDEO

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl