3 komentāri
FOTO: Samanta Tīna pret Busuli – kurš ticamāks Tīnas Tērneres līdzinieks?
TV3 publicitātes foto-ekrānuzņēmums

Dziedātājs Intars Busulis šopavasar sekmīgi startēja līdzinieku šovā Toč v Toč Krievijā, kur īpašu sajūsmu izpelnījās, iejūtoties Tīnas Tērneres tēlā. Taču ne viņš vienīgais atveidojis slaveno dziedātāju. Kādā no šova Izklausies redzēts pirmās sezonas raidījumiem loze bija kritusi dziedātājai Samantai Tīnai.

Dziedātājs Intars Busulis pavasara pusē sajūsmināja kā skatītājus, tā žūriju slavenajā Krievijas šovā Toč v Toč iejūtoties neskaitāmu pasaules slavenu izpildītāju tēlos. Starp viņiem bija arī dziedātāja Tīna Tērnere. Amerikāņu dziedātāja bijusi izaicinājums arī pašmāju skaistulei un teicamas balss īpašniecei Samantai Tīnai, piedaloties TV3 šova Izklausies redzēts pirmās sezonas atklāšanas raidījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šova Izklausies redzēts otrā sezona, kurā radošumā mērosies virkne sabiedrībā zināmu mūziķu, pie TV skatītājiem nonāks 27. septembra vakarā.

Izklausies redzēts otro sezonu uzticēts vadīt populārajam dziedātājam Laurim Reinikam, bet pašu dalībnieku vārdi pagaidām tiek turēti noslēpumā. Intars Busulis šova otrās sezonas atklāšanā iejutīsies žūrijas dalībnieka ampluā.

Galerijā atsauc atmiņā Samantas Tīnas, gan Intara Busuļa iejušanos vienā tēlā!

TOP komentāri

  • re
    +3 +3 0

    re

    Šajā izklausies redzēts sezonā būs arī Alla Pugačova un Rihanna,bet man labāk patika Intara Busuļa Tīna Tērnere!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl