5 komentāri
FOTO ieskats: Jāņa Auzāna “ekstrēmās” pārvērtības!
FOTO: Toms Norde

Vakar vakarā noslēdzās šova Izklausies redzēts trešais raidījums, kura rezultāti bija ļoti blīvi un tikai par mata tiesu Jānis Auzāns netika pie otrās uzvaras pēc kārtas. Taču to, ka viņš pagaidām līdz šim, pārtopot par leģendāro latviešu dziedoni Eduardu Rozenštrauhu, piedzīvojis šīs sezonas lielākās izskata pārvērtības, akcentēja daudzi – gan žūrija, gan šova vadītājs Lauris Reiniks, gan arī skatītāji sociālajos tīklos.

“Pirmajā brīdī likās, ka izloze ir veiksme, jo kurš gan nezina, kas ir Rozenštrauhs un viņa dziesmas. Taču tad, kad sāku pētīt viņu pašu, sapratu, ka uzdevums ir ārkārtīgi sarežģīts,” savu vakardienas spilgtā uznāciena sagatavošanās procesu komentē šova Izklausies redzēts dalībnieks Jānis Auzāns. Neatkarīgi no tā dziedātājam izdevās lielisks priekšnesums.

Portāls Skaties.lv piedāvā nelielu fotoieskatu, kā tad tapa lieliskās Jāņa Auzāna pārvērtības.

FOTO

Tviteris par Auzānu

TOP komentāri

 • Kate Brown
  +1 +1 0

  Kate Brown

  Nu, pagājušās sezonas grima mākslinieki bija spēcīgāki. Uzlikt sejas protēzi, pie kam vēl pilno, patiešām ir jāprot. Ārmstrongs un baskājainā dīva vispār bija tādi ķēmi - sejas protēzes uzliktas ar kaut kādu laikam lateksa šausmu kārtu un toņa vietā sasmērēts bronzeris, tas pats nevienmērīgi. Man sāpīgi skatīties, jo es pati ar to nodarbojos sava prieka pēc un man šķiet, ka es varu labāk. Gribat - pierādīšu! Ņemiet mani darbā, varu atsūtīt portfolio ar saviem darbiem!
 • kā tad
  +1 +1 0

  kā tad

  Parodija,ne Rozenštrauhs.Pareizi no žūrijas teica,ka Hugo Diegs,vēl dzeltenā krāsā kā hepatīta slimnieks.Toties aktiermāksla un dziedājums superīgs!
 • Mona

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl