Komentāri
FOTO: atskaties uz Izklausies redzēts piektā uznāciena spilgtākajiem brīžiem!
Foto: Toms Norde

To uzsver žūrija un to uzsveram arī mēs – ar katru raidījuma šova Izklausies redzēts dalībnieki progresā arvien vairāk, kas kalpo par iemeslu tam, ka soģiem ir paliek arvien grūtāk novērtēt, kurš bijis labāks par kuru. Lai nu kā, otrā sezona jau pusē un kārtējais atskats uz aizvadītā raidījuma košākajiem mirkļiem.

Elza Rozentālē kā Jānis Sproģis, Andris Ābelīte kā Ļova no krievu kulta grupas Bi-2, Ieva Pļavniece kā Merilins Mensons, Jānis Auzāns ar uzvaru nesošo Blondie un pārejie dalībnieki, kuri arī šoreiz priecēja mūs ar saviem lieliskajiem priekšnesumiem. Kuram uz skatuves konkrētā paskatā pirmā reize, kurš jau pieredzējušāks, kādus “knifus” izmanto grimētāji un kurš ar kuru aizkulisēs – skaties iknedēļas atskatā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl