Eilands vai Auzāns – kurš Ārmstrongam līdzīgāks?

20 komentāri
Eilands vai Auzāns – kurš Ārmstrongam līdzīgāks?
Foto: HODGSON Jamie/ArenaPAL/

Vakar šova Izklausies redzēts otrajā raidījumā ar nelielu balsu pārsvaru triumfēja dziedātājs Jānis Auzāns, kurš atveidoja leģendāro džezistu Lūisu Ārmstrongu. Arī pirmajā sezonā kāds šo lomu atveidoja, un tas bija visa šova uzvarētājs Ralfs Eilands. Portāls Skaties.lv salīdzina – kurš no abiem mūziķiem slavenajam džezmenim ir līdzīgāks.

Jānis Auzāns šova otrajā sezonā izpildīja Mack the Knife, savukārt Ralfs Eilands, kurš pirmo sezonu godpilni atklāja, dziedāja Hello Dolly. Bet jums, skatītāji, dodam iespēju piedalīties nelielā balsošanā un izteikt savas domas – kurš no abiem māksliniekiem izskatījās līdzīgāks Lūisam Ārmstrongam?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: HODGSON Jamie/ArenaPAL/Toms Norde/publicitātes foto

Foto: HODGSON Jamie/ArenaPAL/Toms Norde/publicitātes foto

Aptauja

Eilands vai Auzāns - kurš Ārmstrongam līdzīgāks?

Rezultāti:
42%

Jānis Auzāns

52%

Ralfs Eilands

7%

Neviens

Kad esat atbildējuši, zemāk ieskaties, kā Auzāns un Eilands attiecīgi pirmajā un otrajā šova Izklausies redzēts sezonā tapa par šo leģendāro mūziķi.

FOTO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl