Komentāri

TV3 rudens sezonas šova Izklausies redzēts 2. sezonas 25. oktobra raidījums, kas pēc skaita ir piektais, pārspēj iepriekšējos četrus, līdz šim sasniedzot augstāko reitingu 11,4. Raidījumā uzvarēja Jānis Auzāns, kurš bija pārvērties par grupas Blondie solisti Debiju Hariju. Jau šajā svētdienā plkst. 20.00 Izklausies redzēts dalībnieki ir gatavi turpināt pārsteigt ar jauniem un spilgtiem priekšnesumiem, tostarp būs gan Merilina Monro, gan Ludmila Gurčenko, kā arī citas pasaulē zināmas slavenības.

TV3 šā rudens krāšņākā un pārsteidzošākā šova Izklausies redzēts piecos raidījumos skatītāji kopumā ir izbaudījuši jau 40 aizraujošus priekšnesumus. Skatītākajā šova epizodē – 25. oktobrī – par jautrību un izklaidi no visiem dalībniekiem jo īpaši bija parūpējies mūziķis Jānis Auzāns, kurš ne mirkli neizgāja no daiļās Blondie solistes Debijas Harijas tēla, vēlāk plūcot uzvaras laurus. Ar rudens šova Izklausies redzēts pieciem raidījumiem kanāls TV3 ir ieinteresējis 852,224 Latvijas iedzīvotājus, kuri vēlējušies ieraudzīt pasaulē slaveno zvaigžņu sniegumus. Turklāt šovs Izklausies redzēts ir kļuvis par septembra skatītāko Latvijā veidoto projektu, ierindojoties programmu topa 1. vietā. Un jau drīzumā uzzināsit, vai arī oktobrī Izklausies redzēts būs pārliecinošs līderis!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Internetā uzvar Prodigy priekšnesums

Izklausies redzēts raidījumi ir ļoti skatīti ne tikai kanālā TV3, bet arī video portālā TVPlay un TVPlay aplikācijā mobilajās ierīcēs, kā arī ar nobīdi laikā jeb arhīvā, ko piedāvā vairāki televīzijas operatori. Aizvien noturīgi skatītākais TVPlay video ir aktiera Kristapa Rasima atveidotā The Prodigy solista Kīta Flinta priekšnesums, kas guvis 10 834 skatījumus.** K. Rasims ar iespaidīgo performanci uzvarēja trešajā raidījumā un par to jūsmoja visi – žūrija, skatītāji un interneta lietotāji!

Kas sagaida svētdien?!

TV3 vērienīgais šovs Izklausies redzēts uzņem apgriezienus, un 1. novembrī uz skatuves dalībnieks Andris Ābelīte kāps kā Andrea Bočelli, Elza Rozentāle atveidos Šēru, Atis Zviedris būs Merilina Monro, Antra Stafecka pārvērtīsies par Modern talking solistu Tomasu Andersu, Ieva Pļavniece būs ieraugāma kā Ludmila Gurčenko, Kristaps Rasims būs Ostins Pauers, Annija Putniņa pārtaps par grupas Vanilla Ice līderi Robertu Metjū, un Jānis Auzāns uz skatuves kāps kā Rīgas Operetes teātra aktieris Edgars Zveja.

Baudiet lielo svētdienas šovu Izklausies redzēts ik svētdienas vakaru plkst. 20.00 TV3 un TVPay!

*Dati: TNS Latvia, vecuma grupa 4+, laika periods: 27.09.2015.- 25.10.2015.
** Google Analytics dati: laika periods: 27.09.2015.- 25.10.2015.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl