5 komentāri

Klāt dalībnieku priekšpēdējie priekšnesumi pirms lielā fināla. Un tas nozīmē tikai vienu – spriedze sasniegusi teju kulmināciju. Dalībnieki ir gatavi parādīt labāko, ko vien spēj.

Mūziķis Atis Zviedris astotajā raidījumā iejutās latviešu aktiera un dziedātāja Edgara Liepiņa tēlā, iezīmējot Patriotu nedēļu. Uz skatuves viņš sarīkoja īstu jampadraci, izmantojot dažādu no kartona veidotu atribūtiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Gatavais ārprāts! Ati, lieliski! Manuprāt, labākais no taviem priekšnesumiem,” atzina Reiniks.

FOTO

VIDEO

TOP komentāri

 • izklausies redzēts
  +8 +8 0

  izklausies redzēts

  Atis Zviedris nu tik perfekti atdarināja Edgara Liepiņa balsi, ka, ja neredzētu attēlu, tad padomātu, ka tiešām pats Edgars Liepiņš izpilda priekšnesumu. Ati, super, Tev lieliski sanāca!
 • Pēteris
  +8 +8 0

  Pēteris

  Ļoti interesanti, lai arī cik labi Atis izpildītu kādu tēlu viņš nekad netiek pie kaut nedēļas uzvarētāja titula, pat tiek novērtēts zemāk kā citi priekšnesumi, kas ir daudz vājāki, un citiem iedod uzvaru par švaku attēlojumu.
  Un ja kāds domā, ka šis komentārs nāk no neprašas, tad varu teikt ka ar mūziku nodarbojos 20gadus un esmu pietiekami skolots, un pietiekami zinoš šajā jomā.
 • Vaira Ore
  +4 +4 0

  Vaira Ore

  es piekrītu-Atis daudzreiz ir parādījis labi,bet žūrija to nepamana,piem.šoreiz nemaz nebija līdzība ANCEI K. bet tik un iedeva 12 punktus,kur taisnība.........................................

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl