Komentāri

Oktobra pirmajā svētdienā pie TV skatītājiem nonācis šova Izklausies redzēts otrās sezonas otrais raidījums. Tajā meistarībā mērojas astoņi Latvijā labi zināmi mākslinieki. Kuram šonedēļ izdosies plūkt uzvaras laurus?

Atim Zviedrim otrajā raidījumā laimīgā loze krita par labu grupai Red Hot Chili Peppers. ”Šīs grupas mūzika ir caurvijusi manu dzīvi diezgan daudz. Esmu bijis arī uz Red Hot Chili Peppers koncertu. Jā, gribas pamēģināt iejusties Entonija Kīdisa lomā,” atzina Zviedris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es gan būšu apģērbts. Kīdiss parasti ir ar kailu torsu, bet man vēl nav tās formas. Es briestu ziemai. Par daudz saldumu ir patērēts pēdējā laikā.”

FOTO

VIDEO

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl