2 komentāri

Dziedātājai Annijai Putniņai šova Izklausies redzēts ceturtajā raidījumā loze bija kritusi par labu dziedātājai Vitnijai Hjūstonei. Uzdevums nebija no vieglajiem, tāpēc viņa tā arī atzina: ”Man ir bail!”

“Jūs gribat mūs saraudināt šovakar ,vai kāds ir mērķis?” aizsmakušā balsī pēc Annijas priekšnesuma jautāja žūrijas pārstāve Jana Duļevska.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Trešais kabatlakatiņš jau!” viņai piebalsoja Jānis Šipkēvics.

“Vitnija Hjūstone ir viena no tām māksliniecēm, kuras koncertu vēlējos apmeklēt, bet diemžēl tas vairs nav iespējams, tāpēc paldies, Annija, ka ļāvi man uz mirkli to sajust,” priecājās Jana.

FOTO

VIDEO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl