Komentāri
Zināms Izklausies redzēts prognožu spēles uzvarētājs!
Foto: Toms Norde

Aizvadīti jau divi lieliski svētdienas vakari, kuros varējām redzēt pasaulslavenus mūziķus no visas pasaules un arī no Latvijas. Protams, ne jau vaigā, bet gan mūsu pašu talantīgo mākslinieku atdarinātus. Par viņiem balsoja ne tikai žūrija, bet arī jūs, lai noteiktu to, kurš skatītājiem visvairāk paticis. Par to katrs no jums piedalījās izlozē par vērtīgu balvu, kuras saņēmēju esam noskaidrojuši.

Katras nedēļas laimīgais uzvarētājs saņems divus ielūgumus uz lielā svētdienas šova Izklausies redzēts fināla tiešraidi, kas norisināsies 27. novembrī. Un, bungu rīboņai fonā skanot, paziņojam, ka laimīgā ir Baiba G., ar kuru jau sazinājušies mūsu pārstāvji, lai vienotos par balvas saņemšanu. Sirsnīgi apsveicam un atceramies, ka katru svētdienu ikvienam ir iespējas nobalsot par savu favorītu!

Foto: Izklausies redzēts, 2. raidījums

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl