Vīru uzvaras gājiens turpinās – Mārtiņš Ruskis aizripo līdz žūrijas sirdīm un tiek pie Izklausies redzēts uzvaras!

Pievienot komentāru
Vīru uzvaras gājiens turpinās – Mārtiņš Ruskis aizripo līdz žūrijas sirdīm un tiek pie Izklausies redzēts uzvaras!
TV3 publicitātes foto

Aizvadīts jau astotais šova Izklausies redzēts raidījums, kurā, kā ierasts, varējām būt liecinieki astoņiem lieliskiem priekšnesumiem no mūsu trešās sezonas galvenajiem varoņiem. Šoreiz uzvaru izcīnīja Mārtiņš Ruskis, kuram lielisks pašmāju leģendas Arnolda Liniņa atveidojums.

Šo vakaru ar interesantu priekšnesumu atklāja dziedātāja Yana Kay. Viņa arī iepriekšējās reizēs savos uznācienos pārsteigusi ar īpašām pasaules un tagad arī pašmāju mūziķu dziesmām, un šoreiz iejutās leģendārās dziedātājas Aijas Kukules tēlā.

Pagājušajā sezonā viņu attēloja viena no favorītēm uz uzvaru visā Izklausies redzēts šovā – Elza Rozentāle, bet šogad Aija Kukule tika Yanai Kay, un viņa ar šo uzdevumu tika galā godam. Talkā tika ņemta arī maza meitenīte, kas, kā jau arī dziesmas oriģinālversijā, izdziedāja vienu no pēdējiem piedziedājumiem. Noskaties, tikai uzmanīgi – pirms šī priekšnesuma noskatīšanās, iespējams, būs jāsagatavo mutautiņi!

Foto

Izkausies redzēts astotajā raidījumā par šova atradumu dēvētā Dināra Rudāne otro reizi šova ietvaros iejūtas vīrieša tēlā. Šajā reizē viņai jāatveido leģendārās grupas Bee Gees viens no brāļiem.

Vienā no pirmajiem raidījumiem Dināra Rudāne teicami iejutās hārdroka grupas Whitesnake līdera Deivida Koverdeila ādā.

”Kas var būt grūti?! Viss ir viegli šajā dzīvē,” otro ”dzimuma maiņu” komentē dziedātāja.

”Paldies, ka trīs minūtes es sajutos kā Travolta!” Dināru slavē žūrijas pārstāvis Jānis Šipkēvics. ”Ja tu uzvarēsi, es iešu un dejošu Travoltas vietā.”

Arī Mārtiņš Ruskis nevar šajā sezonā sūdzēties par tēlu izlozi, kas viņam ļāvuši iejusties daudz un dažādos interesantos māksliniekus. Šovakar viņš bija vēl viens, kurš pārstāvēja pašmāju estrādi.

Arnolds Liniņš plašākai publikai kļuva atpazīstams ar vienu no viņa lielākajiem hitiem Cauri pilsētai, kuru tad Ruskis arī šovakar izpildīja. Mārtiņš šajā priekšnesumā lika lietā savu zemo balsi, kas ļāva viņam kļūt par vieno no potenciālajiem pretendentiem uz uzvaru šī vakara šovā.

Kurš gan nezina šo vienas no austrāliešu pazīstmakajām rokgrupas superhitu Beautiful Girl? Šoreiz kā priekšpēdējais uz skatuves kāpa Normunds Pauniņš, kurš ticis pie pilnīgi jauna galvas apmatojuma.

Grupas Otra puse līderim šajā sezonā vairāk “velk” uz roka un disko mūzikas stiliem, un arī šis vakars nebija izņēmums. Lieliska dziesma lieliskā izpildījumā.

Izklausies redzēts skatītāju mīlulis aktieris Emīls Kivlenieks šova astotajā raidījumā lieliski iejusties grupas Wham dziedātāja Džordža Maila tēlā.

Seriāla UgunGrēks zvaigznei Emīlam Kivleniekam iestudēt Džordža Maikla priekšnesumu bijis ļoti grūti. ”Viņam ir ļoti labs vokāls. Ciets rieksts,” atklāj aktieris.

Tomēr abus vīriešus kas vieno. ”Mums patīk ballīte!” kopīgo starp sevi un Džordžu Maiklu atradis Kivlenieks.

Ballīte valda arī uz šova skatuves, bet visam pāri ir plūst 1980. gadu saldme un seksualitāte.

Arī šī vakara Izklausies redzēts uznācienā Rūta Dūduma demonstrēja to, kāpēc tieši viņa izvēlēta par vienu no šīs sezonas dalībniecēm, jo ar savu balsi spēj izdziedāt visgrūtākās dziesmas. Arī skumjo, bet tai pat laikā lustīgo Glorijas Gejnoras superhitu.

Lai gan amerikāņu superzvaigzne šeit izdzied savu milzīgo sirdssāpi par mīļoto, dziesma I Will Survive ir iekļauta neskaitāmās ballīšu kolekcijās, un var kļūt par vienu no tām dziesmām, kas dzīvo mūžīgi. Ļoti atbilstoši nosaukumam!

Un tieši to arī darīja Dūduma – dziedāja par sirdsēstiem, bet kārtīgi iekustināja gan šova žūriju, gan arī skatītājus!

Šova Izklausies redzēts astotajā raidījumā dziedātājai Ievai Sutugovai jāattēlo viena no spēcīgākajām balsīm latviešu estrādē – Mirdza Zīvere. ”Tas ir nenormāli sarežģīts uzdevums,” pirms priekšnesuma uztraukumu neslēpj Ieva.

Izrādās, Mirdza Zīvere ir Ievas Sutugovas elks.

”Atdarināt latviešu dīvas, latviešu leģendāros māksliniekus vispār ir ļoti sarežģīts uzdevums, jo noteikti katram ir savs viedoklis vai savs iespaids par to, kā tieši viņam iz jāuzvedas. Tāpēc tas ir lieliski, ka tu pieliec klāt arī savu attieksmi, savu redzējumu,” priekšnesumu vērtē žūrijas pārstāvis aktieris Rihards Lepers.

Izklausies redzēts iepriekšējās nedēļas uzvarētājs Dzintars Čīča šovakar pirmo reizi uz šova skatuves kāpj sievietes tēlā. Vai viņš pārspējis pats sevi?

Latviešu dziedātājs no amerikāņu mūziķes Ališa Kīza (Alicia Keys) repertuāra bija izvēlējies skaņdarbu Empire State of Mind.

”Izrādās, nemaz nav jābūt sievietei, lai tik izjusti un tik skaisti nodziedātu šo dziesmu,” Dzintaru Čīču slavē žūrijas pārstāve Jana Duļevska.

Uzmanību piesaista arī Dzintara “jaunais” tēls, kas nav iedomājams bez ādās kostīma un augstpapēžu kurpēm.