8 komentāri

Viena hita brīnums Vanesa Paradī Yanas Kay izpildījumā. To, ka skanēja lieliski, nespēj noliegt arī žūrija.

Laikā, kad Paradī iedziedāja leģendāro hitu par taksistu, viņai bija tikai 14 gadi, un tas Yanai arī bijis vislielākais izaicinājums.

Lielām, naivām acīm , koķetu spraudziņu starp priekšzobiem un meitenīgi rozā džemperī – tāda izskatās mazā franču zvaigzne, kura vēlāk kļuva par Džonija Depa sievu, mūsu Yanas izpildījumā.

Turklāt balss ir izcili līdzīga īstajai Paradī, un to atzīst pat žūrija. Franču šarms uz Izklausies redzēts skatuves – novērtē!

VIDEO

Hei, Tu aizmirsi nobalsot par savu favorītu!

FOTO

TOP komentāri

 • Laimai
  +2 +2 0

  Laimai

  Un LV ir daudz to melno slavenību, kam attēlot? Aizej, cilvēk, pie psihiatra, Tev ir kaut kāda mānija, fobija vai pat diagnoze!
 • Mans Vārds
  +2 +2 0

  Mans Vārds

  Ko Tu cepies par to kas nav? Orģinālo klipu esi redzējusi, kaut ko par to dziesmu zini, vai tikai gvelz? Ko tad tagad, tikai tāpēc, ka kādam ir kompleksi un aizspriedumi, visus melnādainos dziedātājus tagad attēlot baltus, jo kāds var apvainoties, ka viņi ir melni? Pati saproti to sviestu, kuru sarakstīji?
 • Lilita Lāce

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl