1 komentārs
Vai Šipkēvics ir “Izklausies redzēts” panākumu atslēga? Eksperts atklāj savu iespaidīgo zināšanu noslēpumu
Toms Norde

Kamēr daļa tautas jūsmo par mākslinieku pārvērtībām “Izklausies redzēts” ietvaros, netrūkst tādu, kuri šovu skatās cita iemesla dēļ – lai paklausītos žūrijas eksperta Jāņa Šipkēvica saturīgajos komentāros par mūziku un tās vēsturi. Vai Šipkēvics ir šova panākumu atslēga? Skaties.lv lūkoja to noskaidrot, jautājot pašam mūzikas pazinējam.

“Vienkārši raidījuma veidotāji ir padomājuši par labām dekorācijām. Mani jau tur šovā trešo gadu pēc kārtas. Acīmredzot tas viņiem iznāk lētāk, jo nevajag jaunu galdu pirkt – es jau turpat sēžu.

Bet, ja runājam nopietni, man to ir ļoti vienkārši darīt. Tā ir mana ikdienas dzīve. Man pilna māja ir ar grāmatām, no kurām man tagad ir iespēja nopūst putekļus un iemest aci. Tā ir tā lieta, kas man patīk,” Skaties.lv pats savu fenomenu izskaidro eksperts.

FOTO: lielā fināla skaistākie kadri

Šipkēvics uzsver – viņš atbildīgajā amatā ne brīdi neesot “mocījies”, lai arī no malas var šķist, ka eksperts pirms katras pārraides veic pamatīgu izpēti par tajā gaidāmajiem māksliniekiem, lai varētu pārsteigt tautu ar interesantiem faktiem.

“Katru reizi kaut ko pateikt par astoņiem cilvēkiem man ir kā citiem parunāt par laika apstākļiem. Visiem taču ir viedoklis par laika apstākļiem. Bet, lai runātu par mūziku, ir vispirms kaut kas jāizlasa, un tad ir viedoklis,” stāsta eksperts. Un viņš izglītojies un turpina izglītoties daudz un joprojām.

“Es eju pie zobārsta, Viktors viņu sauc. Un kādu reizi viņš man prasa – klausies, tu gatavojies arī, ka tu tur vari kaut ko tā parunāt? Es viņam atbildu – un tu? Tu tā uzreiz atnāc un sāc man ar zobiem ņemties?

Katrā profesijā ir sava garoziņa. Lai kaut ko dzīvē darītu ir jāmācās un jādara, un tad tas kaut kas var noderēt,” tā mūzikas eksperts, pasmejot, ka viņa mērķis, savulaik sākot interesēties par mūziku, noteikti nav bijis kādreiz ar šīm zināšanām spīdēt TV šovā.

Šipkēvics apzinās savu zināšanu vērtībā, bet tajā laikā pilnībā pieļauj iespēju, kad kādā “Izklausies redzēts” šovā viņam par attiecīgo mākslinieku varētu vienkārši nebūt, ko teikt.

“Ir tāda grāmata “1001 albums, kas ir jānoklausās pirms tu nomirsti”. To fiziski nevar izdarīt. Cik cilvēku, tik muzikālo gaumju.

Jā, mana meita stāsta, ka viņas klasesbiedrenēm šķiet, ka es to vien daru – kā aizeju mājās, sāku skatīties, kāds Madonnai singls iznācis, kurā vietā koncertēs Džordžs Maikls un kurā ausī Eltons Džons liek auskaru. Jā, tas ir mans hobijs, bet ticiet man, ikdienā es varu parunāt arī par citām lietām,” smejas eksperts.

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl