10 komentāri
Uzvara tam, kam bija jāuzvar – noslēgusies “Izklausies redzēts” trešā sezona!
Foto: Dmitrijs Suļžics/F64

Ar krāšņiem un emocionāliem priekšnesumiem, kā arī “manekenu izaicinājumu” un, protams, uzvarētāja noskaidrošanu noslēgusies kanāla TV3 lielā svētdienas šova “Izklausies redzēts” trešā sezona. Tajā triumfēja Dināra Rudāne.

Fināla ritenis sāka kustēties, kad kā pirmā uz skatuves tika aicināta daudzo šovu dalībniece Rūta Dūduma, kura izpildīja dziesmu no pasaulslavenās animācijas filmas “Ledus Sirds”.

Kurš bērns (un patiesībā arī pieaugušais) gan neatpazīst skaisto Elzu un viņas dziesmu “Let it go”? Ar šo brīnišķīgo priekšnesumu tika atklāts šova Izklausies redzēts fināls. Aktrise Aidina Menzela, kura iedziedāja šo dziesmu, būtu lepna.

Jana Kay pavisam noteikti uz skatītāju vēlas atstāt iespaidu, ka ir gatava uz visu, lai sasniegtu savu mērķi – šajā gadījumā tas ir uzvarēt šovā “Izklausies redzēts”. Jau vairākkārt šajā sezonā piedzīvojusi pārvērtības, Jana gatava to darīt arī lielajā finālā.

Šovakar viņa iejutās nesen aizsaulē aizgājušā mūziķa Prinsa tēlā un izpildīja vienu no viņa lustīgākajiem superhitiem “Kiss”. Arī viņa skatītāju balsojumā nav starp favorītiem, taču līdz fināla svilpei vēl ir nedaudz laiks.

Foto: ieskats šova “Izklausies redzēts” fināla aizkulisēs

Gan bukmeikeri, gan arī skatītāji savu vārdu ir teikuši – Dināra Rudāne tiek uzskatīta par galveno favorīti uz uzvaru. Un to pierādīja arī ar izcilu uzstāšanos.

Kad šķiet, ka sezonā esam redzējuši visu, Dināra visu apklusina un finālam pietaupījusi, iespējams, savu labāko priekšnesumu. Dziesma visiem labi zināma, tāpat kā izpildītājs – vēl viena māksliniece, kura jau atrodas aizsaulē, Vitnija Hjūstone un viņas pazīstamākā dziesma “I Will Always Love You”. Šoreiz lieliskās Dināras Rudānes izpildījumā.

Ieva Sutugova noslēdza šova Izklausies redzēts trešās sezonas oficiālos priekšnesumus, kas nozīmē, ka atlikušas vairs tikai formalitātes. Viņa izpildīja popa superzvaigznes Mailijas Sairusas, iespējams, pazīstamāko hitu “Wrecking Ball”.

Sutugova kārtējo reizi pārsteidza ar lielisku un efektīgu šovu, izmantojot arī klipā redzamo celtniecības bumbu, kas viņas izpildījumu tikai un vienīgi paspilgtināja.

To negaidīja neviens, bet noteikti jāuzslavē šova producenti, kuri seko aktualitātēm – šis noteikti ir iespaidīgākais “manekenu izaicinājums”, kāds Latvijā nofilmēts, turklāt tas viss kanāla TV3 tiešraidē.

Tiem, kas varbūt nav ievērojuši, pasauli pārņēmis “manekenu izaicinājums”, kurā visi, kas piedalās video, uz mirkli sastingst, tādā veidā atgādinot lelles. Tas viss notika šova Izklausies redzēts trešās sezonas finālā!

Kā jau tas ierasts, šova “Izklausies redzēts” finālā uzstājas ne tikai finālisti, bet arī tie, kas izkrita pusfinālā. Šoreiz puiši uzstājās duetos, un pirmais no tiem bija Mārtiņš Ruskis un Normunds Pauniņš, kas izpildīja dāņu grupas “Laid Back” superhitu “Sunshine Reggae”.

Puiši sākumā nevarēja sadalīt lomas, kurš būtu kurš, jo abiem ir diezgan zemas balsis, bet augšējo un apakšējo toni var paņemt abi divi, tāpēc tika ņemts pēc abu grupas dalībnieku bildēm un lūkots, kurš tad varētu būt līdzīgāks kuram. Bet arī tas cieta fiasko, jo nedz Mārtiņš, nedz Normunds nav īsti līdzīgi nevienam no viņiem. Taču beigu beigās nonāca pie gala slēdziena, kas rezultējās saulainā priekšnesumā.

Otrs šī vakara duets, kas neiesaistījās cīņa par uzvaru šova trešajā sezonā, bija dziedātājs Dzintars Čīča un aktieris Emīls Kivlenieks.

Abi vīri pirms uzstāšanās paslavēja viens otru un izteicās, ka bija ļoti viegli abiem sastrādāties, ko varēja redzēt arī uz skatuves, kā arī dzirdēt no Jāņa Šipkēvica vecākā: “Turieties kopā un jūs sasniegsiet daudz!”

Viņi izpildīja abu mūziķu kopdziesmu “When the Sun Goes Down”.

Pirms visa Latvija uzzināja pašu galveno – uzvarētāju, tika izdalītas arī specbalvas dažādās nominācijās:

  • Drosmīgākais dalībnieks – Normunds Pauniņš
  • Spožākais vokāls – Dināra Rudāne
  • Daudzveidīgākās pārvērtības – Ieva Sutugova
  • Neticamākās pārvērtības – Rūta Dūduma
  • Kustīgākais dalībnieks – Mārtiņš Ruskis
  • Latviskākais priekšnesums – Yana Kay
  • Labākais uzvedums – Emīls Kivlenieks
  • Precīzākās pārvērtības – Dzintars Čīča

Noslēgumā tika paziņoti gan dalībnieku žūrijas favorīts, ko ieguva Jānis Šipkēvics, gan apsveikts šova vadītājs Lauris Reiniks vārda dienā, kā arī izpildīta kopdziesma kas bija Maikla Džeksona “We Are The World”.

Bet tagad pats galvenais – uzvarētāji gan lasītāju vērtējumos portālā “Skaties.lv”, gan arī skatītāju favorītu pēc telefonbalsojuma datiem. Portāla “Skaties.lv” neapšaubāms favorīts ar 16 tūkstošiem balsu bija Emīls Kivlenieks, bet visā šovā par trešo Izklausies redzēts uzvarētāju kļuva bukmeikeru favorīte Dināra Rudāne.

Lasi vēl