Komentāri
Unikāla iespēja ”Izklausies redzēts” faniem! Laimē ielūgumu uz lielo finālu un satiec zvaigznes dzīvē!
f64

Jau svētdien, 27. novembrī, ar grandiozu fināla koncertu noslēgsies rudens vērienīgais TV3 šovs “Izklausies redzēts”. Uz koncertu biļetes netiek pārdotas – klātienē to varēs baudīt tikai izredzētie: mākslinieku radi, draugi un sabiedrības krējuma pārstāvji. Arī tu vari būt starp viņiem!

“Izklausies redzēts” finālā iekļuvušas visas četras šova dāmas. Dināra Rudāne finālā iemiesos Vitniju Hjūstoni, Ieva Sutugova atveidos ko pavisam pretēju – viņa būs Mailija Sairusa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rūta Dūduma acīmredzot ir apņēmusies ”paņemt” visu bērnu auditoriju – viņa būs Elza no megapopulārās multfilmas “Frozen”. Savukārt Yana Kay finālā piedzīvos ekstrēmās pārvērtības – viņa būs leģendārais Prinss.

Vēlies būt starp laimīgajiem, kuri jau svētdien bauda “Izklausies redzēts” koncertu klātienē? Viss, kas tev jādara, ir jādodas uz Skaties.lv Facebook lapu, jāatrod ziņa par konkursu un pie tās “jāietago” draugs, ar ko tu vēlētos apmeklēt svētdienas koncertu!

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl