Klāt TV3 šova Izklausies redzēts piektais raidījums, kurā astoņi dziedātāji un aktieri pārtaps pasaulslavenos un Latvijā populāros mūziķu tēlos! Tiešraides sākums jau plkst. 20.00.

Šovakar uz Izklausies redzēts skatuves redzēsim Plasido Domingo, Hulio Iglesiasu, Miku Džegeru, Šēru, Lorinu Hilu, Olgu Rajecku, Lady Gaga un Rošīnu Mērfiju. Šo pasaules un Latvijas zvaigžņu lomā iejutīsies attiecīgi Normunds Pauniņš, Dzintars Čīča, Mārtiņš Ruskis, Emīls Kivlenieks, Dināra Rudāne, Rūta Dūduma, Ieva Sutugova un Yana Kay.

Kā jau minēts, tu varēsi ne tikai balsot par šova dalībniekiem, bet arī piedalīties šova teksta tiešraides veidošanā!

Balso

Jūs paši, šova fani, varēsit paust, kuri priekšnesumi un šova dalībnieki ir vislabākie, rakstot savu viedokli komentāru čatiņā!

Izklausies redzēts tiešraide

Atjaunot

Čats

  Pievienot komentāru

  Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

  Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

  Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

  Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

  Lasi vēl