3 komentāri

Lai arī Emīls Kivlenieks “Izklausies redzēts” finālā neiekļuva, viņš neapšaubāmi kļuva par šā šova skatītāju mīluli, ko apliecina arī balsojums Skaties.lv. Mākslinieks savācis 16 tūkstošus balsu Skaties.lv fanu balsojumā, iegūstot skatītāju simpātijas titulu un specbalvu – snovborda dēli no “Sportland”. Emīls atklāj, ka šī balva viņam atsver visu neiekļūšanu finālā.

“Sajūta, iegūstot skatītāju balvu, ir brīnišķīga. Tas ir patiešām liels gods. Es varu justies tikai laimīgs un priecīgs, ka cilvēkiem es patīku, ka cilvēki mani ir iemīlējuši.

Daļai varbūt es nepatīku, bet tai daļai, kurai patīku, tā par mani balso, un tas ir super,” sarunā ar Skaties.lv gandarījumu ar smaidu pauž Emīls.

FOTO

Mākslinieks atklāj, ka snovborda priekus vēl īsti nav izmēģinājis, taču balvas saņemšana viņu pamudinās to darīt. “Būs jāsāk,” smejas dziedošais aktieris. Emīls piebilst, ka skatītāju augstais novērtējums viņam ir, iespējams, pat svarīgāks nekā žūrijas lēmumi.

“Tās daudzās skatītāju balsis man noņēma jebkādu rūgtumu par neiekļūšanu finālā. Tas viennozīmīgi to atsver,” gandarīts un pateicības pilns balsotājiem ir mākslinieks.

Video

FOTO: ballīte pēc fināla

TOP komentāri

 • Nu
  +1 +1 0

  Nu

  Vińś ir patiesais uzvarėtājs. Vińa un DZintara priekśnesums finâlā arì bija viens no labākajiem tajá vakarà.
 • Aina
  +1 +1 0

  Aina

  Lieliski,ka Emīls ieguva skatītāju balvu un ja būtu finālā,tad noteikti uzvarētu!
 • Paija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl