2 komentāri

Dziedātāja un Izklausies redzēts zvaigzne Dināra Rudāne ar Facebook palīdzību steidzami meklē mājas apmēram trīs gadus vecai kaķenei. Dzīvnieks 11. novembra vakarā ieskrējis mākslinieces mašīnās aizmugurējā daļā, un dziedātāja to aizvedusi uz klīniku sadakterēt.

“Devos uz mājas pusi, kad izdzirdēju blīkšķi, nevarēju saprast kas tas ir, jo ceļš bija tīrs. Spogulī pamanīju, ka braucoša autobusa gaismās, kūleņo kaķis un cenšas piecelties.

Apstājos, un skrēju pretī autobusam cik ātri varēju, mājot, lai apstājas. Kaķis bija sabijies, centās aizbēgt, neskatoties uz to, ka kājiņas neklausīja. Puisis no pieturas palīdzēja noķert. Ar kliedzošu no sāpēm kaķi es traucos uz Veterināro slimnīcu Ģertrūdes ielā.

Tur mūs uzreiz pieņēma. Iepotēja pretsāpju zāles un miega zāles, pamazām kaķis iemiga,” notikumus atstāsta Dināra.

Viņa neslēpj – pēc šī notikuma ilgi nav spējusi nomierināties.

“Es bieži braucu naktīs un esmu izvairījusies no saskriešanās gan ar briedi, gan lapsām. Bet šoreiz dzīvnieks izskrēja ne no priekšas, neko tamlīdzīgu neesmu piedzīvojusi iepriekš.

Šodien jau biju pie kaķa. Ārsts pateica, ka varu vest mājās, bet es nevarēju to izdarīt, jo man mājās divi dzīvnieki. Atstāju līdz rītam stacionārā, rīt vēl viņai taisīs procedūras.

Būšu laimīga ja kāds var palīdzēt! Es aizvedīšu līdz slimnīcai, no slimnīcas, palīdzēšu kā varēšu, tikai jāatrod kāds kurš spēj mīlēt un rūpēties!

Un lūdzu, ja nelaime ir notikusi, nekad neatstājiet dzīvniekus bez palīdzības, nebrauciet prom,” tā Dināra.

Ja esi gatavs pieņemt šo kaķīti, sazinies ar Dināru viņas Facebook lapā šeit.

Foto: Dināra šovā Izklausies redzēts

TOP komentāri

  • summoned
    +3 +3 0

    summoned

    Žēl, ka nav uzrakstīts, kur kaķis notriekts - iespējams, ka kāds viņu šobrīd meklē.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl