56 komentāri

Nupat noskaidrojies, ka Izklausies redzēts finālā iekļūst visas četras dāmas – Yana Kay, Ieva Sutugova, Rūta Dūduma un Dināra Rudāne. Liela daļa tautas steidz publiski paust savu neizpratni – kā tas nākas, ka finālā nav skatītāju mīlulis Emīls Kivlenieks, kurš gandrīz katrā raidījumā bija labāko spicē?

Ja par citu dalībnieku iekļūšanu finālā iepriekš vēl bija diskusijas, Kivlenieka triumfu pirms pusfināla nācija jau uztvēra kā teju pašsaprotamu. Sākās pat runas, ka aktieris varētu atkārtot kolēģa Kristapa Rasima stāstu, spoži uzvarot arī finālā.

Diemžēl šādas iespējas Kivleniekam vairs nebūs – viņa vārds nav starp finālistiem, lai arī puiša pusfināla numurs bija ļoti augstu novērtēts.

Kivlenieku īpaši aktīvi atbalstījuši ļaudis Skaties.lv fanu balsojumā (balsot drīkst joprojām – uz skatītāju balvu ir tiesības arī pusfinālā neiekļuvušajiem), tāpēc viņa neiekļūšana labāko četriniekā raisījusi milzīgas diskusijas.

Foto: Emīls Kivlenieks – seriālā UgunsGrēks un šovā Izklausies redzēts

“Sakiet, ko gribat, bet kaut kas tajā punktu skaitīšanā nebija tīrs!” uzzinot rezultātus, neizpratni pauž kāda skatītāja. “Emīls vienmēr bija top 3, kā viņš var nebūt finālā???” neizpratnē vēl kāds aktīvs raidījuma sekotājs.

Nācija atsakās ticēt rezultātiem un pieprasa detalizētu balsojuma pārskatu – tikai tad, kad paši pārbaudīs aprēķinus, cilvēki būšot droši par rezultātu patiesumu. Tiek izteikta pat versija, ka Lauris Reiniks, nosaucot rezultātus, mazliet saputrojies, tāpēc Kivlenieka vārda vietā nosaukts kāds cits.

“Emīls vairākkārt no žūrijas saņēma vairāk punktu nekā Yana,” aprēķinājusi kāda skatītāja.

“Emīlam viennozīmīgi vajadzēja būt finālā un uzvarēt! Turies Emīl!” raksta vēl kāds šova fans.

Tauta pat radījusi vairākas sazvērestības teorijas, spriežot, ka Kivlenieka neiekļaušana starp labākajiem ir žūrijas viltīgu shēmu rezultāts.

“Kivleniekam bija jābūt finālā, un 100% viņš uzvarētu, un tamdēļ žūrija viņam sistemātiski lika mazākas atzīmes, lai viņš netiktu finālā, kur uzvarētu.

Vakar tas Kiss bija nožēlojams, bet žūrija salika trīsreiz pa 12 neskatāmam izpildījumam, un tamdēļ Emīls netika finālā,” viedokli pauž Valts.

Arī citi skatītāji piekrīt – Emīls tiekot apzināti gremdēts no žūrijas puses, kamēr citi saņemot uzslavas ne par ko.

Ļaudis pat pauž viedokli, ka “finālā nebūs ko redzēt, jo nebūs Kivlenieka”. Ja nav viņa, skatītāji neredzot, par ko balsot.

“Es nespēju noticēt, ka Emīls nav finālā! Viņš jebkurā gadījumā ir vislabākais. Viņam ir pamatotas cerības uz skatītāju simpātiju. Ceru, ka vismaz tur punktus saskaitīs pareizi,” cerību pauž skatītāja Baušķeniece.

Uz skatītāju balvu Kivleniekam patiešām vēl ir visas cerības. Atbalsti viņu vai jebkuru citu ar balsojumu šeit.

Vai Emīlam Kivleniekam bija jābūt Izklausies redzēts finālā? Saistītais raksts

Rezultāti:
89%

Protams, ka Emīlam jābūt finālā! Aicinu žūriju viņu tur iekļaut un finālā ļaut startēt pieciem.

11%

Nē taču, viss ir godīgi.

TOP komentāri

 • Mia
  +17 +16 -1

  Mia

  Žūrīja vienmēr slavēja Rudāni un Sutugovu nesaprotu kādēļ.Man nešķita pamatoti šie slavas vārdi.
 • Esse
  +13 +13 0

  Esse

  Kāpēc neņēma vērā skaties.lv balsojumu? Tagad šiem tūkstošiem finālā vairs nebūs par ko balsot. Visi izpildītāji centās un bija labi, bet tik atraktīvi, sarežģīti un atšķirīgi no citiem, bija tikai Kivlenieka uznācieni! Žūrija, šoreiz tiešām "nolaidāt greizi"!
 • Ilona.....
  +13 +13 0

  Ilona.....

  Ļoti netaisnīgi vērtēja,ar ko labāku atšķīrās visas dāmas par Kivlenieku un Pauliņu.....Lai cik labi izpildīja kivlenieks,vienalga zema atzīme,ļoti labi izpildīja arī Ruskis,KĀ tik dāma izpilda tā Sipkevičš atplaukst.....no malas jau labāk redzēt,un tik bāž 12.vairāk nebalsosim...labāk to naudu atdot suņu patversmei,kā slimiem civēkiem atdot...'tādu žūriju........

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl