25 komentāri

Emīlam Kivleniekam šoreiz tika tas gods “mainīt dzimumu”. Populārais aktieris iejutās Šēras tēlā, un šis numurs izpelnījās tādas ovācijas, kā vēl nekas cits šī šova vēsturē.

Pirms numura mākslinieks solīja pirmo reizi publiski parādīt savu sievišķo pusi, un, kad atvērās lifts un Emīla Šēra iznāca uz skatuves, visiem bija skaidrs, ka viņam tas izdevies perfekti.

Aktieris uz skatuves kāpa minisvārkos un augstos papēžos. It kā ar to vēl nepietiktu Emīls bija izvēlējies arī atkailināt vēderiņu, lai savam tēlam piešķirtu īpašu odziņu.

Numurs bija tik kaislīgs, ka žūrijas loceklis Atis Zviedris vienubrīd pat nespēja skatīties. Taču “karstākais” sekoja numura beigās – Emīla Šēra uz skatuves izģērbās, paliekot vienā krūšturī!

Zviedris aiz pārsteiguma novēlās no krēsla, bet žūrija cēlās kājās, un aplausi pēc šī numura vēl ilgi nerima.

Foto

Hei, Tu aizmirsi nobalsot par savu favorītu!

Video

TOP komentāri

 • krista
 • xyz
  +13 +13 0

  xyz

  Perfekta Šēra! Pat labāka par īsto. Latvijā ir tik talantīgi cilvēki, ka varētu piedalīties pat ārpus šādos šovos, ko nu, mēs ESAM LABĀKI ! Intars malacis!
 • Liene
  +13 +13 0

  Liene

  Emīls ir lielisks un pelnīja šodien uzvarēt !!! Par nožēlu komediantu žūrija lēma tik sev zināmu iemeslu savādam balsojumam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl