3 komentāri

Kārtējās brīnumainās pārvērtības Izklausies redzēts ietvaros ir sākušās! Dziedātājs Dzintars Čīča arī trešajā Izklausies redzēts uznācienā pārsteidz ar jaunu frizūru un, protams, savu lielisko dziedātprasmi.

Muzikanti, kas spēlē dzīvajā, žūrija ar jauniem locekļiem tās sastāvā un, protams, visa Latvija pie ekrāniem – šovs ir sācies!

Pirmajam uzstāties nekad nav viegli, un šoreiz šo godu uzņēmās neviens cits kā mūsu pirmais pārstāvis bērnu Eirovīzijas dziesmu konkursā, sabilnieks Dzintars Čīča, kurš šajā nedēļa bija amerikāņu izcelsmes francūzis, pasaulslavenais mākslinieks Džo Dasēns ar viņa, iespējams, lielāko hitu Taka Takata.

Tērpies viss baltā, Dzintars ar šo numuru noteikti ir salauzis sirdis daudzām skatītājām. Vai arī tev?

Foto

Hei, Tu aizmirsi nobalsot par savu favorītu!

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl