Sievišķis ar krampi! Izklausies redzēts zvaigzne mīl izvicināt dūres

1 komentārs

Talantīgā dziedātāja un šova Izklausies redzēts dalībniece Dināra Rudāne ne vien izcili dzied, bet arī prot kārtīgi izvicināt dūres. Viņa brīvajā laikā dodas uz boksa treniņiem.

Jau bērnībā Dināras uzmanību piesaistījis slavenais bokseris Maiks Taisons. Taču skolas gados meitenei neesot bijusi iespēja apgūt šo sporta veidu. Dziedātāja boksam pievērsusies vien pirms diviem gadiem. “Es izdomāju – ja kaut ko gribas, tad tas ir jādara,” stāsta Dināra. Turklāt līdz ar boksa ienākšanu viņas dzīvē meitene pārvarējusi iekšējās bailes un jūtas stabilāka arī fiziskajā dzīvē. “Tas izmainīja Dināru kā tādu,” atzīst dziedātāja.

Tomēr boksa dēļ Dināra nav pametusi mūziķes gaitas: “Mūzika ir viss mans ceļš.” Bokss ir tas, kas dziedātājai dzīvē sniedz papildu emocijas.

To, vai Dināru kādudien redzēsim ringā līdzās profesionālām sportistēm, rādīs laiks. Bet šodien Dināra atzīst: “Es nespēju iedomāties sevi ne bez sporta ne bez skatuves, ne bez motocikla.”

Foto: Dināra šovā Izklausies redzēts

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl