23 komentāri

Ar dziedātājs Ievas Sutugovas uzvaru Izklausies redzēts devītajā raidījumā noskaidrots šova finālistu četrinieks. Nebijis gadījums šovā – par 5000 eiro labdarības projektam finālā sacentīsies tikai dāmas – dziedātājas Ieva Sutugova, Dināra Rudāne, Rūta Dūduma un Yana Kay.

Pusfināla vakaru atklāja lieliskais Emīls Kivlenieks. Numurs nudien pat fināla cienīgs – Emīls iejutās Fredija Merkūrija no Queen ādā.

Arī šoreiz viņš bija savā elementā – lielisku dziedājumu papildināja aci piesaistošs aktierisks uzvedums un zāles ovācijas.

Ievai Sutugovai šovakar īpašs izaicinājums – viņa iemiesoja leģendāro grupu Kiss!

Ieva bija fantastiska arī šajā ampluā – mūsu mazā blondīne pārtapusi par tumšmatainu rokeri, un arī balss viņu nenodeva – meitēns ”spridzināja” ne sliktāk kā roka leģenda.

Dzintars Čīča pusfināla vakarā pārvēršas par mega populāro Semu Smitu.

Jau labu laiku pirms pusfināla Dzintara fani sāka mēļot – varbūt mūziķis sekos pagājušā gada uzvarētāja Kristapa Rasima piemēram un no skatuves bildinās mīļoto.

Dzintars nodziedāja godam, taču bildinājums izpalika.

Yanai Kay 9. raidījumā uzdevums īpaši interesants – viņa atveidoja krievu grupas Leningrad dalībnieci.

Uz skatuves Yana nebija viena – kopā ar viņu nenogurstoši plosījās pulciņš treniņtērpos saposušos kompanjonu aliņiem rokās, radot tādu atmosfēru, ka žūrija vienkārši nespēj nedejot līdzi.

Foto

Iejusties ļoti populāras dziedātājas ādā esot grūti, tādēļ Rūtai Dūdumai angļu dziedātāja Ellija Goldinga bijis īpašs izaicinājums. Turklāt kas par dziesmu! Love Me Like You Do no kulta filmas Greja 50 nokrāsas.

“Ar balsi nedaudz pacīnījos. Viņai tā ir nedaudz nazāla. Es to varēju dabūt tikai, ja es ieliku pirkstus degunā,” pirms priekšnesuma atklāja Rūta.

Ar uzdevumu viņa tika galā godam, jo, kā žūrijas pārstāvis Artis Robežnieks atzina, viņa gan izklausās dzirdēta, gan izskatās redzēta.

Ar vienām no labākajām izskata pārvērtībām Izklausies redzēts šosezon pusfinālā pārsteidza dziedātājs Normunds Pauniņš, atdarinot amerikāņu dziedātāju Mobiju.

Par Izklausies redzēts atradumu dēvētā dziedātāja Dināra Rudāne šova pusfinālā atkal “spridzināja”. Viņa tik lieliski iejutās amerikāņu reperes un producentes Missy Elliott ādā, ka Robežnieks pēc priekšnesuma palika “uz pauzes”.

Pusfināla pēdējo priekšnesumu sniedza Mārtiņš Ruskis, pārvēršoties par romantisko Džošu Grobanu hitā Your Raise Me Up.

Dīvānā raud pat īsti vīri – tā varētu raksturot Mārtiņa Ruska priekšnesumu, pēc kura aktieris Emīls Kivlenieks, kurš šovakar bija iejuties Fredija Merkūrija tēlā, kolēģiem izdalīja kabatlakatiņus.

Atšķirībā no iepriekšējām reizēm dalībnieki savu vērtējumu sniedza pirms žūrijas. Iekšējā balsojumā ar desmit punktiem līderos izvirzījās Ieva Sutugova un Yana Kay.

Bet žūrija šovakar par labāko atzina Ievas Sutugovas atveidoto grupu Kiss.

Video

Saskaitot kopā žūrijas vērtējumu un dalībnieku savstarpējo vērtējumu, šova devītajā raidījumā uzvaru svin Ieva Sutugova.

Bet šova finālam, saskaitot kopā visas sezonas laikā iegūto punktu skaitu, kvalificējušās dziedātājas Ieva Sutugova, Yana Kay, Dināra Rudāne un Rūta Dūduma.

To, kādā tēlā uzstāties finālā, meitenes varēs izvēlēties pašas. Bet Kilvenieks, Ruskis, Čīca un Pauniņš uzstāsies kā viesmākslinieki duetos.

Šova uzvarētāju noteiks tikai skatītāji.

TOP komentāri

  • Dūda
  • Agause
  • Baušķeniece
    +17 +12 -5

    Baušķeniece

    Es nespēju noticēt, ka Emīls nav finālā! Viņš jebkurā gadījumā ir vislabākais. Viņam ir pamatotas cerības uz skatītāju simpātiju. Ceru, ka vismaz tur punktus saskaitīs pareizi

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl