Pirmās ziņas no “Izklausies redzēts” aizkulisēm: dalībniekiem jau ir viedoklis, kurš šovakar uzvarēs!

4 komentāri
Pirmās ziņas no “Izklausies redzēts” aizkulisēm: dalībniekiem jau ir viedoklis, kurš šovakar uzvarēs!
Toms Norde

Vairs tikai dažas stundas līdz lielajam notikumam – “Izklausies redzēts” fināla tiešraidei, kas TV3 sāksies jau 20.00. Dalībnieki jau lēnām sāk pulcēties studijā, un noskaņojums ir ļoti pacilāts – zvaigznes atzīst, ka nāk uz finālu kā uz svētkiem, ne cīņu.

Kā pirmie fināla norises vietā ieradušies Rūta Dūduma, Ieva Sutugova, Dināra Rudāne un Emīls Kivlenieks, kurš gan nav finālistu rindās, bet priecēs fanus ar īpašu numuru.

“Nav ne satraukuma, ne konkurences sajūtas – mēs nākam ar prieku un ziņkāri pārvērsties. Konkurences, manuprāt, šajā šovā nav vispār, tāpat kā satraukuma – šī šova mērķis ir pavisam cits,” sarunā ar Skaties.lv atzīst Rūta Dūduma, kura šobrīd jau lēnām pārtop Elzā no slavenās multenes “Frozen”.

Uz jautājumu, vai māksliniece šovakar iecerējusi ”paņemt” visu bērnu auditoriju, Rūta atbild smejoties – pēc viņas domām skaistā dziesmiņa varētu iet pie sirds arī pieaugušajiem.

Par uzvarētāju gan viņai jau viss esot skaidrs. “Esmu droša, ka uzvarēs meitene,” smejas Rūta.

“Kāda konkurence, mēs te esam viena komanda. Konkurences nav. Mēs visi kopā arī uzvarēsim, jo šovs būs izdarījis kādu labu darbu, un mēs visi būsim vinnētāji,” Skaties.lv piebilst Dināra Rudāne, kura nupat ieradusies uz grimēšanu unn smejoties atklāj, ka pagaidām ir vēl visai samiegojusies.

“Mans mērķis šovakar ir dāvāt cilvēkiem maksimāli pozitīvu enerģiju un mīlestību,” tā Dināra.

ŠOVA TIEŠRAIDI JAU PAVISAM DRĪZ VARĒSI SKATĪTIES TE:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl