Piedzīvojis iespaidīgas pārvērtības, Izklausies redzēts pirmo reizi triumfē Dzintars Čīča

3 komentāri
Piedzīvojis iespaidīgas pārvērtības, Izklausies redzēts pirmo reizi triumfē Dzintars Čīča
Toms Norde

Svētdienas, 6. novembra, vakarā Latviju priecēja jau septītais Izklausies redzēts šovs. Pirmo reizi tajā uzvarēja Dzintars Čīča.

Vakaru atklāja Dināra Rudāne jeb Evanescense, un viņai uz skatuves pievienojās arī pagājušās sezonas spīdeklis Atis Zviedris.

Kā nākamais priecēja Dzintars Čīča, kura vizuālais tēls tika pelnīti nodēvēts par vienu no iespaidīgākajām vizuālajām pārmaiņām šova laikā.

Yana Kay priecēja ar dejisko Rythm Of The Night, pirmo reizi kļūstot par melnādainu zvaigzni.

Emīls Kivlenieks vārda tiešajā nozīmē mirdzēja kā Baskovs, bet Rūta Dūduma kļuva par plikgalvi, lai atveidotu Šainedu O`Konoru.

Pēc tam uz skatuves kāpa dvīņi The Proclaimers jeb Mārtiņš Ruskis un viņa līdzinieks. Viņiem sekoja Ieva Sutugova kā atraktīvā Sindija Laupere, bet šovu noslēdza Normunds Pauniņš jeb Reamonn.

Pēc visu dalībnieku numuriem bija laiks žūrijas balsojumam. Jānis Šipkēvics 12 punktus piešķīra Dzintaram Čīčam, arī Jana Duļevska par labāko atzina Dzintaru, arī Atim Robežniekam vislabāk patika Dzintars, bet Jānis Auzāns balsoja par Dināru Rudāni.

Saskaitot kopā žūrijas un skatītāju balsis, tika noskaidrots, ka nedēļas uzvarētājs ir Dzintars Čīča.

Nākamajā nedēļā mūsu lieliskais astotnieks atveidos Aiju Kukuli, Džordžu Maiklu, InXes, Arnoldu Liniņu, Gloriju Geinori, Mirdzu Zīveri, Bee Gees un Alicia Keys.

FOTO: labākie kadri no septītā raidījuma

VIDEO: Lieliskais Dzintars

Hei, Tu aizmirsi nobalsot par savu favorītu!

TOP komentāri

 • Linda
  +4 +4 0

  Linda

  Dzintars šoreiz ļoti labs un godīgi sakot pirmo reizi nedzirdēja Čīču,bet gan attēloto Stīviju Vonderu.
 • arc
 • Punktiņš
  0 0 0

  Punktiņš

  Vajadzēja uzvarēt Rūtai! Viņas attēlotā Šaineda bija ļoti laba, balss perfekta! Es tiešām biju pārliecināts, ka uzvarēs viņa. :(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!