Nevajag aukstu pienu vējā dzert – Izklausies redzēts smukulīša viedie padomi veselībai!

Pievienot komentāru
Nevajag aukstu pienu vējā dzert – Izklausies redzēts smukulīša viedie padomi veselībai!
TV3 publicitātes foto

Svētdienas vakarā kļuva zināms, ka kanāla TV3 lielā svētdienas šova Izklausies redzēts sestajā raidījumā pirmo uzvaru šajā sezonā izcīnīja pirmais vīriešu kārtas pārstāvis – aktieris, tenors un pašmāju iemīļotākā seriāla UgunsGrēks zvaigzne Emīls Kivlenieks. Portāls Skaties.lv nolēma noskaidrot, kā viņš saglabā savu vareno balsi pat tad, kad aiz loga termometra stabiņš rāda nepatīkamo nulli, bet matus un arī kaklu “plūkā” nemierīgs ziemeļu vējš.

“Ja godīgi, nekādas dižās formulas man nav – veselā miesā vesels gars!” seno latviešu teicienu noskalda tenors. “Galvenais, manuprāt, ir uzturēt sevi labā formā!” Fiziskas aktivitātes ir viņa noslēpums – aktieris brīvajā laikā skrien “krosiņus”, kā arī spēlē volejbolu, kuram gandrīz 190 centimetrus garais augums ļoti labi atļauj to darīt. “Ko es varu ieteikt? Nevajag aukstu pienu vējā dzert, tad ar balsi viss būs kārtībā!” atjoko Kivlenieks.

Foto: Emīla Kivlenieka pārvērtības

Viņs ne tikai uzvarēja šova Izklausies redzēts žūrijas un dalībnieku vērtējumā, bet arī portāla Skaties.lv balsojumā saņēma lielu skatītāju atbalstu. “Par to milzīgs paldies. Ir milzīgs gandarījums censties! Īpaši tad, ja dziedu valodā, kurā pats nerunāju,” smej Emīls, kuram šī nebija pirmā reize, kad viņš dziedāja vāciski. “Kad mācījos apmaiņas programmā, man tika iedota operete, kura sākumā bija domāta angliski, bet pēc tam tika nolemts, ka -gan runājamie, gan dziedamie teksti – būs vāciski,” atmiņās gremdējas sestā raidījuma uzvarētājs, kuram šī pieredze palīdzēja veiksmīgāk izpildīt pēdejo priekšnesumu.

Atgādināsim, ka aktieris un tenors Emīls Kivlenieks ar leģendārās vācu smagā metāla grupas Rammstein dziesmu Sonne izcīnīja uzvaru svētdienas vakarā notikušajā pārvērtību šova Izklausies redzēts sestajā uznācienā, izcīnot pirmos 200 eiro savam labdarības projektam.

Iepriekšējos piecos uznācienos viņš ir iejuties visdažādākajos tēlos – viņš bijis gan pašmāju slavenais reperis Ozols, gan puertorikāņu megazvaigzne Rikijs Martins, gan astoņdesmito gadu meistars Rods Stjuarts, gan Viktors Lapčenoks, gan arī amerikāņu popa māksliniece Šēra, kuru tēlojot, Emīlam nācās apgūt prasmi pārvietoties ar augstpapēžu kurpēm.

Lasi vēl