Neparastas pārvērtības! Izklausies redzēts vakarā triumfē 14 gadus veca Yana Kay

4 komentāri
Neparastas pārvērtības! Izklausies redzēts vakarā triumfē 14 gadus veca Yana Kay
Toms Norde

Svētdienas, 16. oktobra, vakarā TV3 skatītājus atkal priecēja Izklausies redzēts. Šajā raidījumā uzvaras laurus plūca Yana Kay, kura atveidoja Vanesu Paradī 14 gadu vecumā.

Žūrijas krēslos šovakar, kā ierasts, Jānis Šipkēvics, Jana Duļevska, bet viņiem pievienojās aktieris Artis Robežnieks un dziedātāja Antra Stafecka.

Pirmā uz skatuves kāpa Teilore Svifta jeb Rūta Dūduma, bet pēc tam Normunds Pauniņš piedāvāja savu versiju par Līviem.

Trešais skatītājus pārsteidza Mārtiņš Ruskis bez matiem jeb Mr.President. Numurs varen stilīgs, bet to, vai mākslinieks nudien noskuvis matus, visdrīzāk varēs novērtēt nākamnedēļ.

Kā nākamie uzstājās Yana Kay, perfekti iejūtoties 14 gadus vecās Vanesas Paradī tēlā, bet viņai sekoja Emīls Kivlenieks, kurš, atveidoja slaveno Ozolu ar visa īstā Ozola palīdzību – uz skatuves kāpa abi talanti.

Pēc viņas atkal ar satriecošu šovu, atveidojot Laru Fabianu, pārsteidza Ieva Sutugova.

Foto


Priekšpēdējais uzstājās Dzintars Čīča, atveidojot Maiklu Džeksonu. Žūrija sprieda, ka tas ir sarežģīts uzdevums, taču Dzintaram izdevies.

Vakaru noslēdza Dināra Rudāne kā Whitesnake līderis Deivids Koverdeils. Un tad bija laiks apkopot žūrijas balsojumu.

Šipkēvicam vislabāk patika Yanas Kay Vanesa Paradī, arī Duļevska augstāko vērtējumu deva Kay, Robežniekam simpatizēja Sutugovas Lara Fabiana, bet Stafeckas vērtējumā arī uzvarēja Sutugova.

Apkopojot pašu dalībnieku vērtējumu, tika noteikts uzvarētājs, un tā šoreiz ir Yana Kay!

Nākamreiz mūziķi pārvērtīsies par Plasido Domingo, Hulio Iglesias, Miku Džegeru, Šēru, Lorīnu Hilu, Olgu Rajecku, Lady Gagu un grupu Moloko.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!